W ciągu minuty stracił prawo jazdy. I sporo pieniędzy

30 października 2023
W ciągu minuty stracił prawo jazdy. I sporo pieniędzy

Pewien  24-letni mieszkaniec Bartodziej, jechał sobie Oplem Corsą ulicą Bartodziejską w Wągrowcu. Chyba się spieszył.

W minutę popełnił trzy wykroczenia pod rząd, za które policjanci dali mu mandaty w wysokości 1800 zł i 33 punkty karne.

  • niezastosowanie się do sygnalizacji świetlnej - światło czerwone – 500 zł. 15 pkt,
  • wyprzedzanie w obrębie skrzyżowania 1000 zł 10 pkt.,
  • niezastosowanie się do znaku B20 stop 300 zł. 8 pkt.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]