W samochodzie Patryka P. nie było tylnej kanapy

8 sierpnia 2023
W samochodzie Patryka P.  nie było tylnej kanapy

Trwa prokuratorskie śledztwo po tragicznym wypadku przy moście Dębnickim w Krakowie.


Wszystko wskazuje na to, że przeróbki jakie dokonał Patryk P. w swoim aucie nie dotyczyły tylko silnika. Auto było bardzo odciążone, aby uzyskało jak najmniejszą wagę. Dlatego też zdemontowano w nim… tylne siedzenia. Jak zatem podróżowali z tyłu pasażerowie samochodu tego feralnego dnia? Po prostu siedzieli na podłodze auta. Klatka bezpieczeństwa, która jest wymogiem w przypadku aut startujących w rajdach bądź wyścigach była wymontowana.


Przypomnianym, o świcie 15 lipca br . pijany kierowca Renault Megane Coupe z ogromną prędkością jechał aleją Krasińskiego w stronę remontowanego mostu Dębnickiego. W pewnym momencie stracił panowanie nad kierownicą, auto wjechało w słup sygnalizacji świetlnej a następnie dachując spadło po schodach na bulwar Czerwieńskiego uderzając w mur przeciwpowodziowy. Siła uderzenia była ogromna, po uderzeniu górna część muru przesunęła się na długości ponad 10 metrów, co widać na naszym filmie.


Na miejscu giną wszyscy jadący Megane: 24-letni kierowca i trzech pasażerów w wieku 24 do 20 lat. Za kierownicą siedział 20-letni Patryk P, syn Sylwii Peretti, która znana jest szerszej publiczności z udziału w programie "Królowe życia". Jak się później okazało kierowca, jak i dwóch jego pasażerów, był pijany.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]