Wandal. Znasz go?

5 marca 2024
Wandal. Znasz go?

Policjanci z Olsztyna (woj. warmińsko-mazurskie) opublikowali film z monitoringu, na którym widać jak młody mężczyzna demoluje samochód. Właściciel tego auta oszacował straty na 12 tysięcy złotych.


Prawdopodobnie to nie jedyne auto, które zniszczył ten osobnik. W krótkich odstępach czasu w podobny sposób w Olsztynie niszczył cztery inne samochody. Jest poszukiwany przez policję od grudnia.  Na razie bezskutecznie.


Dlatego też policja apeluje o pomoc w jego identyfikacji. Informacje można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod numerem telefonu 47 731 34 99, 47 73 138 32, 47 73 134 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]