Wjechał na plażę. Kosztowało go to 10 tys. zł.

23 kwietnia 2024
Wjechał na plażę. Kosztowało go to 10 tys. zł.


Drogi obcokrajowcu! Jeżeli bardzo chcesz zobaczyć polski Bałtyk, nie wjeżdżaj samochodem na plażę. Idź na piechotę.W miniony piątek po godzinie 7.  policjanci zostali poinformowani, że na plażę w Jelitkowie na wysokości wejścia numer 67 wjechał samochód, który ugrzązł w piachu i nie może wyjechać.


Przybyli na miejsce policjanci z drogówki zastali tam 34-letniego obywatela Gruzji, który nie zastosował się do znaku zakazu ruchu, dodatkowo uszkodził chodnik i krawężnik.Obywatel Gruzji został ukarany dwoma (!) mandatami po 5 tysięcy złotych i 8 punktami karnymi. Na swój koszt, za pomocą holownika usunął Toyotę z plaży.

 

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]