Wypadek dwóch karetek pogotowia ratunkowego

27 grudnia 2023
Wypadek dwóch karetek pogotowia ratunkowegoW wigilijny wieczór w Krakowie, na skrzyżowaniu alei Słowackiego i ulicy Krowoderskiej doszło do groźnie wyglądające kolizji. Zderzyły się dwie karetki pogotowia. Według nieoficjalnych informacji oba auta jechały na sygnałach świetlnych i dźwiękowych.

 


W wyniku zderzenia ranne zostały 3 osoby: 52-letni kierowca karetki, jeden z ratowników medycznych oraz przewożona do szpitala pacjentka.

 

Do późnych godzin nocnych na miejscu pracowali policjanci z ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie zabezpieczając ślady z miejsca zdarzenia.


Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalali przyczyny wypadku.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]