Sofie i Raupenfuchs

15 czerwca 2023
Sofie i Raupenfuchs

Podczas VW Bus Festival 2023 (23 – 25 czerwca) odbędzie siępokaz ponad 70 klasycznych mikrobusów Volkswagena. Na wystawie zaprezentowane będą tak unikalne modele jak T1 z roku 1950, T1 Raupenfuchs stworzony do poruszania się w wysokich górach, elektryczny T2 Elektro, czy mający na swym koncie rekord Guinnessa Multivan syncro czwartej generacji
To „Sofie”, czyli T1 z 1950 roku o numerze podwozia 20-1880. „Sofie” jest najstarszym na świecie, wciąż zarejestrowanym mikrobusem VW.T1 Raupenfuchs – zbudowany tylko w jednym egzemplarzu specjalista od wspinaczki wysokogórskiej.Multivana syncro, który w 1999 roku w rekordowym czasie pokonał legendarną trasę Panamericana z Alaski do Ziemi Ognistej.
T3 California - pierwsza generacja samochodów kempingowych, które do dziś zmieniają wczasowiczów w globtroterów.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]