Zatrzymaj się! Policja jest wszędzie

25 marca 2024
Zatrzymaj się! Policja jest wszędzie

Nic nie jedzie to po co się zatrzymywać? Tak właśnie myśleli kierowcy złapani przez policję na  skrzyżowaniu drogi krajowej nr 62 - Alei Kazimierza Wielkiego z ulicą Zielną. We Włocławku. Złapani za pomocą drona zwanym przez policjantów bezzałogowym statkiem powietrznym.


Za ignorowanie znaku B-20 „STOP” trzech kierowców zostało ukaranych mandatem w wysokości 300 złotych oraz 8 punktami karnymi, a jeden odmówił przyjęcia mandatu. Jego sprawą zajmie się sąd, który może wymierzyć grzywnę w wysokości nawet do 30 tysięcy złotych.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]