Zero spaliło się całkowicie. Było na prąd

20 stycznia 2024
Zero spaliło się całkowicie. Było na prąd


18 stycznia br.  w Janowie Lubelskim przy ulicy Bohaterów Porytowego Wzgórza zapalił się elektryczny microsamochodzik włoskiej firmy Tazzari. Konkretnie był to model o nazwie  Zero,


Jak informuje Straż Pożarna w Janowie Lubelskim działania polegały na „podawaniu prądów wody w celu schładzania baterii samochodu”.Ze względu na spalenie się opon samochodu nie było możliwości użycia do gaszenia lancy do gaszenia pojazdów elektrycznych.

Z Tazzari Zero praktycznie nie zostało nic. Auto spaliło się całkowicie. N szczęście nikt nie ucierpiał.Zdjęcia: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Janowie Lubelskim.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]