Zginął młody kierowca Opla. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku

7 maja 2024
Zginął młody kierowca Opla. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku

Przypadkowy kierowca przejeżdżający wczoraj przed godzina 7. drogą  W694 w miejscowości Poręba zauważył leżącego na dachu Opla.Przybyły na miejsce służby ratunkowe podjęły akcję ratunkową. Niestety okazało się, że kierujący Oplem 20-latek z gminy Wyszków zginął na miejscu. Prawdopodobnie młody kierowca zjechał do rowu i uderzył w przydrożne drzewo. Siła zderzenia była tak duża, że nie miał szans na przeżycie.Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniali wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]