Opel Pure Panel. Posłuchaj

27 kwietnia 2023

Opel Pure Panel to nowoczesne rozwiązanie, które zostało wprowadzone przez Opla. My film nagraliśmy w testowanej przez nas nowej Astrze.Opel Pure Panel to panel sterowania, który zastępuje tradycyjne przyciski i pokrętła w kabinie samochodu. Składa się z dwóch ekranów: głównego ekranu dotykowego oraz mniejszego ekranu zintegrowanego z kierownicą. Główny ekran umieszczony jest centralnie na desce rozdzielczej i pozwala na sterowanie różnymi funkcjami samochodu, takimi jak klimatyzacja, nawigacja, multimedia, ustawienia silnika oraz systemy bezpieczeństwa.


Dodatkowo, mniejszy ekran w kierownicy umożliwia bezpieczne sterowanie samochodem bez odwracania uwagi od drogi. Kierowca może kontrolować główne funkcje, takie jak prędkość, tempomat, zmiany biegów i wiele innych, bez konieczności przemieszczania ręki do panelu głównego.


Opel Pure Panel zapewnia również personalizację dla każdego kierowcy. Można dostosować wygląd interfejsu, ikony i skórki do własnych preferencji. Ponadto, panel jest wyposażony w zaawansowane funkcje inteligentnego asystenta, który dostosowuje swoje działanie do stylu jazdy i preferencji kierowcy.