Nowe samochody AUDI w leasingu:

Nowy
Używany
stan
Benzyna
Diesel
LPG
Hybryda
Elektryczny
paliwo
Manualna
Automatyczna
skrzynia
Na przód
Na tył
4x4
napęd
Zamów tańszą
ofertę AUDI!
Zostaw kontakt.
Zgoda na kontakt telefoniczny
[więcej]
Zgoda na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną
[więcej]
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]
Jak skorzystać z oferty?
Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
1
Wybierz samochód spośród ponad 2 500 dostępnych ofert.
2
Wspólnie skalkulujemy ofertę finansowania i ubezpieczenia.
3
Finansowanie przyznamy w 15 minut od złożenia wniosku.
4
Samochód odbierzesz nawet w 24h od podpisania umowy.

Marka Audi

Audi to niemiecki producent samochodów osobowych, który funkcjonuje na rynku od 1909 roku. Nazwa marki wywodzi się od nazwiska jej założyciela - Augusta Horcha. Horch w języku niemieckim oznacza słuchać, a słuchać po łacinie to właśnie audi.Logo Audi to pierścienie symbolizujące połączenie w jeden podmiot czterech niezależnych wcześniej niemieckich producentów samochodowych: Audi, DKW, Wanderer i Horch.Współcześnie 99,55% akcji Audi posiada koncern Volkswagen AG, a sama marka słynie z produkcji zaawansowanych technologicznie samochodów, w myśl przyświecającej jej idei: przewaga dzięki technice.


Gama samochodów Audi w ofercie VEHIS

W ofercie VEHIS znaleźć można wiele modeli samochodów marki Audi. Wszystkie łączy najwyższa jakość wykonania i dbałość o każdy detal, tak charakterystyczne dla niemieckiego producenta. Do najpopularniejszych na rynku modeli Audi należą: Audi A3, Audi A4, Audi A6, Audi Q2, Audi Q3, Audi Q5 i Audi e-tron. Interesuje Cię leasing Audi? W ofercie VEHIS zyskasz atrakcyjne rabaty i dostęp do szerokiej oferty pojazdów producenta!


Leasing Audi w VEHIS

Leasing Audi w VEHIS to umowa cywilnoprawna zawierana pomiędzy leasingodawcą, a użytkownikiem pojazdu, którym może zostać przedsiębiorca, ale także konsument nie posiadający działalności gospodarczej (w ramach leasingu konsumenckiego)W umowie leasingu korzystasz z pojazdu w zamian za miesięczną ratę leasingową. Na jej zakończenie możesz użytkowany samochód oddać leasingodawcy, wykupić na własność wpłacając ustaloną na początku umowy opłatę końcową. Możesz też przedłużyć umowę z VEHIS rozkładając wartość końcową na raty.To znacznie korzystniejsza opcja niż najem długoterminowy, w którym wartość wykupu auta najczęściej jest określana dopiero na zakończenie umowy, na podstawie jego aktualnej rynkowej ceny.Leasing VEHIS to także znacznie większa wygoda niż kredyt samochodowy - mniejsza ilość formalności przyspiesza przyznanie finansowania. Przy odpowiednio dobranej wartości końcowej pojazdu rata leasingowa może być znacznie niższa niż rata kredytu. Dodatkowo sam decydujesz na koniec umowy czy wykupujesz, czy oddajesz pojazd.


Kalkulator leasingu Audi - sprawdź ile zapłacisz!

Wybierz model samochodu dla siebie, określ czas trwania umowy leasingowej, wysokość opłaty wstępnej oraz wartość końcową pojazdu i sprawdź, jaka będzie wysokość miesięcznej raty leasingowej dla Twojego Audi. Netto w przypadku przedsiębiorców i brutto dla konsumentów nieprowadzących działalności gospodarczej. Porównaj także koszty związane z leasingiem różnych modeli Audi i wybierz najkorzystniejszą opcję dla siebie!