Finansowanie
Pakiet DRIVE+
Korzyści oferty

Leasing RENAULT Arkana

hatchback
Leasing RENAULT Arkana Hatchback
klient
Dla firmy
Prywatnie
okres umowy
36
48
60
opłata wstępna
%
wartość wykupu
%
124 599 zł/brutto
116 523
Twoja rata brutto/mies.
1 448
Dopasuj

Korzyści oferty VEHIS

Szybki proces
Decyzja leasingowa w 15 minut, jedna prosta umowa na wszystkie usługi.
Brak limitu kilometrów
Niezależnie od sposobu zakończenia umowy, nie obciążymy Cię opłatami za nadprzebieg.
Elastyczne zakończenie umowy
Samochód możesz wymienić na nowy, wykupić na własność, przedłużyć finansowanie lub po prostu go oddać.
Gwarancja zwrotu
Możliwość przedterminowego zakończenia umowy, bez podawania przyczyny, z prostym rozliczeniem i bez opłat karnych.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

Renault Arkana - opis modelu

Renault Arkana to pięcioosobowy SUV Coupe segmentu C, produkowany przez francuski koncern od 2020 roku. Pojazd powstał na płycie podłogowej CMF-B, którą dzieli z innymi modelami marki, jak Clio czy Captur i jest utrzymany w charakterystycznej dla producenta koncepcji stylistycznej. Podobnie jak Renault Talisman oraz Megane posiada przednie reflektory w kształcie litery C. Linia samochodu jest płynna, a wyraźnie opadający dach z delikatnie zaznaczonym tyłem sprawia, że auto prezentuje się modnie i nowocześnie.

Dzięki nowatorskiej sylwetce w modelu Renault Arkana udało się zmniejszyć opór powietrza aż o 25% w porównaniu do standardowych SUV-ów. To z kolei oznacza niższe zapotrzebowanie na paliwo oraz zredukowany poziom hałasu w kabinie pasażerskiej, co jest szczególnie odczuwalne przy wyższych prędkościach. Dobrze zaprojektowana przestrzeń oraz ponadprzeciętna ergonomia sprawiają, że samochód jest wyjątkowo przestronny i komfortowy zarówno podczas jazdy w trybie miejskim, jak i na większym dystansie.

Renault Arkana oferowany jest z dwiema jednostkami benzynowymi - są to silniki czterocylindrowe o pojemności 1.3 L i mocy 140 lub 160 KM. Do wyboru jest także wersja hybrydowa o pojemności 1.6 L i mocy 145 KM - jednostka ta w trybie miejskim może pracować do 80% czasu wyłącznie w trybie elektrycznym, co ogranicza zużycie paliwa nawet o 40%.

Renault Arkana można nabyć z manualną skrzynią biegów, w ofercie dostępna jest także 7-stopniowa automatyczna skrzynia biegów, z kolei przeniesienie napędu zachodzi na przednią oś lub wszystkie 4 koła AWD. W 2023 roku Arkana została poddana delikatnemu liftingowi - pojazd zyskał nowy wzór logotypów, układ kratek z wlotami powietrza, poszerzona została również gama felg, a paleta kolorystyczna zyskała nowe warianty.

Leasing Renault Arkana na vehis.pl

Myślisz o wymianie samochodu? Postaw na leasing Renault Arkana od VEHIS. To bardzo wygodna forma finansowania, w ramach której w zamian za miesięczną ratę możesz użytkować wybrany model pojazdu bez ograniczeń kilometrowych i opłat za nadprzebieg.

Leasing Renault Arkana to także niska opłata wstępna, atrakcyjne rabaty oraz pełna gwarancja producenta. Na zakończenie zobowiązania VEHIS zapewnia Ci szereg opcji do wyboru - możesz wykupić użytkowany dotychczas pojazd,

rozłożyć jego wartość końcową na raty, oddać do leasingodawcy lub wymienić na inny model. Poznaj ofertę polskiej sieci dealerskiej - ciesz się elastycznym i bezpiecznym finansowaniem samochodu. 

Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: