Nowe samochody BMW Seria 5 w leasingu

stan
Nowy
Używany
paliwo
Benzyna
Diesel
LPG
Hybryda
Elektryczny
skrzynia
Manualna
Automatyczna
napęd
Na przód
Na tył
4x4
Leasing BMW Seria 5
BMW Seria 5 Kombi
0
netto/mc
1
samochód
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Jak skorzystać z oferty?
Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
1
Wybierz samochód spośród ponad 2 500 dostępnych ofert.
2
Wspólnie skalkulujemy ofertę finansowania i ubezpieczenia.
3
Finansowanie przyznamy w 15 minut od złożenia wniosku.
4
Samochód odbierzesz nawet w 24h od podpisania umowy.

BMW seria 5 - opis modelu

BMW serii 5 to model wyższej klasy średniej, czyli segmentu E, który klasyfikowany jest w grupie premium. Pojazd produkowany od 1972 roku przez niemiecki koncern BMW stanowi jeden z najczęstszych wyborów użytkowników poszukujących modelu w tym segmencie. 


Przez lata obecności na rynku samochód doczekał się licznych liftingów i modyfikacji — obecnie produkowany jest już w ósmej generacji modelu. BMW serii 5 początkowo dostępne tylko w jednym typie nadwozia - 4-drzwiowego sedana, od 1991 roku produkowane jest także w wersji 5-drzwiowego kombi. W latach 2009-2017 BMW serii 5 oferowane było również w wersji fastback. Funkcjonuje także sportowa odmiana modelu — oznaczana symbolem M5. 


BMW serii 5 od początku dostępne było w napędzie na tył, z czasem w niektórych generacjach także wariancie xDrive. Pojazd oferuje bardzo szeroką gamę wariantów silników benzynowych, wysokoprężnych diesli oraz hybrydowych plug-in, a także skrzyń biegów — automatycznych i manualnych. 


W 2023 roku koncern zaprezentował również BMW i5 - w 100% elektryczny pojazd, dostępny w trzech wariantach silnikowych — jednego o mocy  355 KM, dwóch o mocy 500 KM oraz dwóch o mocy 608 KM.BMW seria 5 - opis modelu

Leasing BMW serii 5- sprawdź ofertę VEHIS

Leasing BMW serii 5, dostępny w ofercie VEHIS, to bardzo opłacalna i komfortowa forma finansowania Twojego pojazdu. Zapewnia nie tylko ograniczone do minimum formalności i szybką procedurę, ale także brak limitu kilometrów i powiązanych z nim opłat za nadprzebieg. Dzięki temu możesz bez ograniczeń cieszyć się nowym BMW! 

Dodatkowo leasing BMW serii 5 w VEHIS to możliwość wymiany lub oddania pojazdu w dowolnym momencie, wsparcie serwisowe przez cały okres trwania umowy oraz opcja rozłożenia kosztów ubezpieczenia samochodu na raty.

Na koniec leasingu sam decydujesz także o tym, jak zakończysz umowę — możesz wykupić użytkowany model, rozłożyć jego wartość końcową na raty, ale również oddać go do leasingodawcy lub wymienić na nowy. 


Sprawdź ofertę VEHIS i skorzystaj z atrakcyjnych warunków nabycia BMW serii 5!

Sprawdź ofertę leasingową dla pozostałych modeli BMW: