Nowe samochody CUPRA w leasingu:

Nowy
Używany
stan
Benzyna
Diesel
LPG
Hybryda
Elektryczny
paliwo
Manualna
Automatyczna
skrzynia
Na przód
Na tył
4x4
napęd
Zamów tańszą
ofertę CUPRA!
Zostaw kontakt.
Zgoda na kontakt telefoniczny
[więcej]
Zgoda na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną
[więcej]
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]
Jak skorzystać z oferty?
Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
1
Wybierz samochód spośród ponad 2 500 dostępnych ofert.
2
Wspólnie skalkulujemy ofertę finansowania i ubezpieczenia.
3
Finansowanie przyznamy w 15 minut od złożenia wniosku.
4
Samochód odbierzesz nawet w 24h od podpisania umowy.

Marka Cupra

Marka Cupra słynie z produkcji sportowych samochodów do jazdy na codzień. I choć została utworzona zaledwie w styczniu 2018 roku, jej początki sięgają znacznie wcześniejszych lat. Bazą do powołania Cupra była, wydzielona w 1985 roku, linia sportowych samochodów produkowanych przez Seata. Towarzyszyło jej także utworzenie całego działu Seat Sport, który specjalizował się w sportach motorowych - w tym samochodach turystycznych i rajdowych z WRC. To właśnie na bazie tego segmentu Seata wyodrębniono osobną markę samochodów sportowych, która dokładnie tak samo jak cały Seat jest obecnie własnością koncernu Volkswagen. Sama nazwa Cupra po raz pierwszy użyta została w 1999 roku, w kultowej wersji Seata Leona I generacji, który wyposażony został w sportowy silnik zapewniający spektakularne osiągi. Nazwa Cupra była także stosowana do sportowych wariantów modelu Seata Ibiza. Od 2018 roku funkcjonuje jako określenie niezależnej marki, która w najbliższym czasie planuje rozbudować swoją ofertę o kolejne sportowe samochody - nie tylko usportowione odpowiedniki modeli marki Seat. Jednym pierwszych samodzielnych aut spod znaku Cupra był wyprodukowany w 2020 roku model Formentor, a później - w 2021 roku - elektryczny hatchback Born.

Modele samochodów Cupra

Cupra słynie z produkcji modeli samochodów, które wyróżniają: niezwykła dbałość o szczegóły, ekspresyjny design oraz spektakularne osiągi. W ofercie marki znaleźć można osobowe samochody o sportowym charakterze, które zachwycą miłośników dynamicznej jazdy. To także większe gabarytowo modele - np. SUV-y Cupra Terramar czy zapowiadany na 2024 roku - Tavascan. Do najpopularniejszych modeli marki należą obecnie Cupra Formentor, czyli jeden z kompaktowych SUV-ów, Cupra Born - oferujący wyjątkowe osiągi hot hatch oraz Cupra Leon w wariancie hatchback lub kombi. Szukasz idealnego modelu Cupra dla siebie? Sprawdź ofertę tej marki w VEHIS.

Leasing Cupra - wyjątkowa oferta sieci VEHIS

Interesuje Cię leasing Cupra? Poznaj warunki konkurencyjnego finansowania od VEHIS. To nie tylko dostęp do szerokiej gamy modeli samochodów, ale także atrakcyjne rabaty i szereg dodatkowych korzyści. 

Decydując się na leasing Cupra w VEHIS możesz bez limitu kilometrów użytkować wybrany model pojazdu. Otrzymujesz także wsparcie serwisowe w trakcie trwania umowy, możliwość rozłożenia polisy ubezpieczeniowej na raty oraz profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej oferty leasingu konsumenckiego lub operacyjnego. 

Przede wszystkim jednak, wybierając leasing Cupra od VEHIS, nie musisz od razu decydować czy chcesz kupić samochód. Możesz swobodnie korzystać z niego w zamian za ratę leasingu, a dopiero na koniec zobowiązania zdecydować czy interesuje się jego wykup, rozłożenie wartości końcowej na raty, wymiana lub zwrot.

Kalkulator leasingu Cupra od VEHIS

Chcesz wiedzieć ile kosztuje leasing Cupra w VEHIS? Skorzystaj z kalkulatora, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Wybierz preferowany okres leasingu, wartość opłaty wstępnej i końcowej pojazdu, a narzędzie wskaże wysokość raty leasingowej dla wybranego przez Ciebie modelu.