Nowe samochody DACIA w leasingu:

Nowy
Używany
stan
Benzyna
Diesel
LPG
Hybryda
Elektryczny
paliwo
Manualna
Automatyczna
skrzynia
Na przód
Na tył
4x4
napęd
Dopłacamy 50% do ubezpieczenia
Jeżeli zdecydujesz się na finansowanie VEHIS, zyskasz nawet 50%* dofinansowania do ubezpieczenia komunikacyjnego w pierwszym roku składkowym.

*do 2% wartości samochodu

Jak skorzystać z oferty?
Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
1
Wybierz samochód spośród ponad 1 300 dostępnych ofert.
2
Wspólnie skalkulujemy ofertę finansowania i ubezpieczenia.
3
Finansowanie przyznamy w 15 minut od złożenia wniosku.
4
Samochód odbierzesz nawet w 24h od podpisania umowy.

Marka Dacia

Dacia to pochodząca z Rumunii marka samochodowa, która powstała w 1966 r., zainspirowana ideą udostępniania nowoczesnych, solidnych, a przy tym ekonomicznych pojazdów obywatelom Rumunii. W 1999 roku Dacia została wykupiona przez koncern Renault, co stanowiło punkt zwrotny w historii jej rozwoju. Marka, obecna dziś w 44 krajach Europy, stawia znacznie większy nacisk na jakość i oferuje szeroki wybór funkcjonalnych modeli, co doceniło już ponad 7 milionów klientów.

Modele samochodów Dacia w ofercie VEHIS

Słynące z praktycznych rozwiązań, uniwersalnych nadwozi i przystępnych cen, modele samochodów Dacia zyskują rzesze zwolenników na całym świecie, stając się najczęściej sprzedawanymi pojazdami. Do najpopularniejszych na rynku samochodów koncernu należą: Dacia Duster, Dacia Jogger i Dacia Sandero. W ofercie VEHIS znajdziesz szeroki wybór modeli producenta.

Dacia Duster to 5-drzwiowy SUV z segmentu C, który oferuje niezwykle korzystny stosunek ceny do jakości. Jego atutem jest zawieszenie i szeroki wybór wersji wyposażenia.

Dacia Jogger promowana jest z kolei jako połączenie kombi, minivana i SUV-a. To jeden z największych modeli rumuńskiej marki, dostępny w wersji 5- i 7-osobowej.

Dacia Sandero jest propozycją modelu miejskiego (segment B), która dostępna jest już w trzeciej odsłonie, a jej popularność na rynku wciąż rośnie. Konsumenci doceniają jej nowoczesny design, solidne wykonanie i szereg innowacyjnych rozwiązań, które oferuje w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Leasing Dacii - oferta VEHIS

Leasing Dacia w VEHIS to szeroki wybór modeli samochodów tej marki z atrakcyjnymi rabatami.

Leasing VEHIS to niezwykle atrakcyjna opcja finansowania samochodu, dostępna dla przedsiębiorców oraz konsumentów, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej, w ramach tzw. leasingu konsumenckiego.

Leasing pozwala na użytkowanie Dacii na bardzo elastycznych zasadach - na koniec umowy możesz wykupić pojazd, rozłożyć wartość końcową samochodu na raty lub oddać go do VEHIS. Co istotne, w przeciwieństwie do najmu długoterminowego, leasing VEHIS daje możliwość wykupu pojazdu na określonych z góry i niezmiennych warunkach.

Leasing Dacia na vehis.pl to także dodatkowe korzyści - minimum formalności, szybka decyzja finansowa - nawet w 15 minut i ekspresowy dostęp do samochodu - w ciągu 24h od zawarcia umowy. VEHIS w swoim leasingu nie stosuje także limitu kilometrów, co pozwala Ci na korzystanie z Dacii bez obaw o opłaty za nadprzebieg.

Kalkulator leasingu Dacii - sprawdź leasing VEHIS

Sprawdź ile będzie kosztować Cię leasing Dacia w VEHIS - uzupełnij parametry: czasu trwania umowy, wysokości opłaty wstępnej oraz wartość wykupu, by dowiedzieć się ile miesięcznie musisz płacić za użytkowanie pojazdu. Zapraszamy do skorzystania z oferty!