Nowe samochody HYUNDAI w leasingu:

Nowy
Używany
stan
Benzyna
Diesel
LPG
Hybryda
Elektryczny
paliwo
Manualna
Automatyczna
skrzynia
Na przód
Na tył
4x4
napęd
Dopłacamy 50% do ubezpieczenia
Jeżeli zdecydujesz się na finansowanie VEHIS, zyskasz nawet 50%* dofinansowania do ubezpieczenia komunikacyjnego w pierwszym roku składkowym.

*do 2% wartości samochodu

Dokładamy ubezpieczenie GAP za 0 zł
W pierwszym roku naszej umowy nie płacisz za polisę GAP! VEHIS dofinansuje 100% wartości polisy GAP i zapłaci za Ciebie pierwszych 12 rat.
Jak skorzystać z oferty?
Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
1
Wybierz samochód spośród ponad 1 300 dostępnych ofert.
2
Wspólnie skalkulujemy ofertę finansowania i ubezpieczenia.
3
Finansowanie przyznamy w 15 minut od złożenia wniosku.
4
Samochód odbierzesz nawet w 24h od podpisania umowy.

Marka Hyundai

Hyundai to południowokoreański koncern motoryzacyjny, który powstał w 1947 roku, z inicjatywy Chung Ju-young. Firma zaczynała swoją działalność od budownictwa, by po 20 latach zająć się produkcją samochodów. Dziś Hyundai to synonim jakości i trwałości, dużej gamy modeli, szerokiego wyboru rodzajów napędu, ale także zaawansowanych technologicznie rozwiązań. W ofercie marki znaleźć można modele osobowe, sportowe, dostawcze i ciężarowe, a także samochody hybrydowe, elektryczne i wodorowe.

Modele Hyundaia

Leasing VEHIS to szeroki wybór modeli marki Hyundai, wśród których na pewno znajdziesz ten, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Wszystkie łączy: najwyższa jakość wykonania, nowoczesna gama silnikowa i bogate wyposażenie z obszaru bezpieczeństwa. Korzystając z tej formy finansowania w VEHIS zyskujesz także pięcioletnią gwarancję producenta bez limitu kilometrów. Wśród najpopularniejszych modeli Hyundai znajdują się przede wszystkim: Hyundai Tucson, Hyundai Kona, Hyundai i20, Hyundai i30, Hyundai i10 oraz Hyundai Ioniq. W ofercie VEHIS czeka na Ciebie nie tylko szeroki wybór samochodów tego producenta, ale również wysokie rabaty i atrakcyjne finansowanie.

Leasing Hyundai - korzystna oferta od VEHIS

Leasing Hyundai dostępny w ofercie VEHIS, to komfortowa metoda finansowania pojazdu. W ramach umowy zyskujesz dostęp do samochodu, za użytkowanie którego płacisz miesięczną ratę leasingową. Na zakończenie leasingu możesz oddać pojazd, wykupić za kwotę, określoną w umowie lub rozłożyć wartość końcową na raty. To znacznie korzystniejsza forma finansowania auta niż wynajem długoterminowy lub kredyt - nie tylko oferuje atrakcyjniejsze warunki wykupu pojazdu, ale także upraszcza procedury do minimum!

Leasing VEHIS pozwala na użytkowanie nowego pojazdu bez ponoszenia jednorazowo dużej inwestycji. To także szereg dodatkowych korzyści - decyzja leasingowa w 15 minut, minimum formalności i dostęp do pojazdu nawet w 24h! Dodatkowo: leasing Hyundai w VEHIS to wsparcie serwisowe i brak limitu kilometrów, który przekłada się na brak dodatkowych opłat za nadprzebieg.

Kalkulator leasingu Hyundai - sprawdź ofertę VEHIS!

Interesuje Cię leasing Hyundai? Wybierz model dla siebie, określ wskazane parametry - czas trwania umowy leasingowej, wartość: opłaty wstępnej i wykupu pojazdu, by przekonać się jaka będzie wysokość miesięcznej raty leasingu - kwota brutto w przypadku konsumentów i netto dla przedsiębiorców. W kalkulatorze możesz także porównywać koszt leasingu różnych wersji i modeli tego producenta.