Nowe samochody HYUNDAI w leasingu:

Nowy
Używany
stan
Benzyna
Diesel
LPG
Hybryda
Elektryczny
paliwo
Manualna
Automatyczna
skrzynia
Na przód
Na tył
4x4
napęd
Zamów tańszą
ofertę HYUNDAI!
Zostaw kontakt.
Zgoda na kontakt telefoniczny
[więcej]
Zgoda na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną
[więcej]
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]
Jak skorzystać z oferty?
Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
1
Wybierz samochód spośród ponad 2 500 dostępnych ofert.
2
Wspólnie skalkulujemy ofertę finansowania i ubezpieczenia.
3
Finansowanie przyznamy w 15 minut od złożenia wniosku.
4
Samochód odbierzesz nawet w 24h od podpisania umowy.
Hyundai Kona – dynamiczny wygląd i nowoczesne wzornictwo

Hyundai Kona produkowany jest od 2017 roku i jest pierwszym mini SUV-em tego koreańskiego producenta, plasując się jako najmniejszy samochód Hyundaia w pierwszym segmencie. Tym, co przyciąga uwagę tego modelu, jest z pewnością jego wygląd zewnętrzny. Kona imponuje wyrazistymi liniami, unikatowymi reflektorami LED oraz charakterystycznymi wlotami powietrza. Miłośnicy wyróżniania się na drogach, z pewnością docenią szeroki wybór opcji kolorystycznych.


Hyundai Kona występuje w kilku wersjach silnikowych. Można wybierać między modelami z pojemnością silnika 1.0l oraz 1.6l. Moc silnika to kolejno 120 i 198 KM, a mocniejsze modele osiągając prędkość maksymalną nawet do 210 km/h. Silnik benzynowy 1.6 litra z turbodoładowaniem sprawia, że możemy cieszyć się małym SUV-em z naprawdę dużą mocą. W przypadku tego motoru średnie spalanie waha się między 5,7-7 litra/100 km.


Co jeszcze oferuje nam Hyundai Kona?

Dotykowy wyświetlacz z przejrzystym interfejsem. W bogatszych wersjach można znaleźć nawigację satelitarną, wysokiej jakości systemy audio i wiele innych, dodatkowych funkcji, które wpływają na komfort podczas jazdy.

Bezpieczeństwo – Hyundai Kona posiada zaawansowane systemy bezpieczeństwa, m.in. ostrzeganie przed kolizją z funkcją hamowania, monitorowanie martwego pola, asystent utrzymania pasa ruchu, tempomat, rozpoznawanie znaków drogowych, a także ostrzeganie przed zmęczeniem kierowcy.

System napędu – wersja spalinowa Hyundai Kona może mieć napęd na przód bądź opcjonalnie napęd na cztery koła.

Dodatkowe funkcje – w Hyundaiu Konie można znaleźć także automatyczną klimatyzację, podgrzewane fotele, dach panoramiczny, system bezkluczykowy, system rozpoznawania głosu itp.


Należy pamiętać, że dostępność powyższych funkcji uzależniona jest od wybranej opcji wyposażenia.

Hyundai Kona – dynamiczny wygląd i nowoczesne wzornictwo
Hyundai Kona w leasing

W VEHIS dbamy o to, aby leasing był dla Ciebie maksymalnie korzystny, dlatego masz wpływ, na jakich zasadach będzie eksploatowany Twój samochód i co się z nim stanie po wygaśnięciu umowy.

Współpracujemy z polskimi importerami i dealerami aut, którego produkty objęte są pełną gwarancją. Wszystkie formalności przeprowadzamy sprawnie, abyś mógł szybko cieszyć się swoim samochodem w leasing od VEHIS.

W przeciwieństwie do wynajmu długoterminowego leasing Hyundai Kona daje Ci możliwość wykupu swojego wymarzonego samochodu za ustaloną kwotę. Nie obciążasz swojej historii kredytowej i nie potrzebujesz dużej ilości gotówki na start.