Nowe samochody MAZDA w leasingu

stan
Nowy
Używany
paliwo
Benzyna
Diesel
LPG
Hybryda
Elektryczny
skrzynia
Manualna
Automatyczna
napęd
Na przód
Na tył
4x4
Leasing MAZDA CX-60
MAZDA CX-60
0
netto/mc
2
samochody
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Modele dostępne w indywidualnej ofercie
Leasing MAZDA CX-5
MAZDA CX-5
Zgoda na kontakt telefoniczny [więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Jak skorzystać z oferty?
Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
1
Wybierz samochód spośród ponad 2 500 dostępnych ofert.
2
Wspólnie skalkulujemy ofertę finansowania i ubezpieczenia.
3
Finansowanie przyznamy w 15 minut od złożenia wniosku.
4
Samochód odbierzesz nawet w 24h od podpisania umowy.

Marka Mazda

Leasing Mazda

Marka Mazda wywodzi się od powstałej w 1920 roku firmy Toyo Cork Kogyo. Początkowo zajmowała się ona wytwarzaniem obrabiarek, a dopiero kilkanaście lat później rozpoczęła produkcję pierwszych pojazdów. Były nimi niewielkie bagażówki na trzech kołach, nazywane “Mazda-Go” - od zdrobnienia nazwiska założyciela firmy - Jyujiro Matsudy i to od nich wzięła się finalna nazwa całego koncernu. Pierwsze prototypy samochodów Mazdy powstały w latach 40. XX wieku, a kilka lat później wprowadzono na rynek oficjalne modele marki. Po ponad 100 latach funkcjonowania japońskiego koncernu, Mazda jest dziś prężnie działającą firmą motoryzacyjną, która kojarzona jest ze wprowadzoną w 2002 roku filozofią „zoom-zoom”, promującą przyjemność z jazdy oraz ekologicznymi wartościami. Obecnie koncern posiada swoje zakłady produkcyjne na całym świecie, a jego samochody utożsamiane są z niezawodnością pod względem technicznym, wygodą, komfortem jazdy oraz ponadczasowym designem. 

Modele samochodów Mazda - funkcjonalne i innowacyjne

Samochody marki Mazda są dziś świetnym wyborem dla klientów ceniących połączenie użyteczności, innowacji i technologii. Doceniane przez konsumentów, idealnie sprawdzają się także jako pojazdy rodzinne. Wśród najchętniej kupowanych samochodów koncernu znaleźć można Mazdę 3, oferującą bogate wyposażenie i ergonomiczne wnętrze; Mazdę 6, czyli samochód osobowy klasy średniej o bardzo efektownym wykończeniu oraz Mazdę CX-5, czyli kompaktowego SUV-a japońskiego koncernu. Oferta VEHIS to szeroki wybór modeli Mazdy, które możesz użytkować w ramach korzystnych warunków leasingu.

Mazda leasing

Leasing Mazdy od VEHIS - sprawdź dostępne warunki

Myślisz o zakupie samochodu? Sprawdź możliwości, które daje leasing Mazdy w VEHIS. To wygodna forma finansowania, która pozwoli Ci swobodnie korzystać z nowego modelu pojazdu, bez jednorazowych, dużych inwestycji oraz skomplikowanych formalności. Leasing VEHIS to szybka decyzja finansowa, brak limitu kilometrów i powiązanych z nim opłat za nadprzebieg, a także pełna gwarancja producenta na wybrany model samochodu.

Leasing Mazdy zapewnia Ci także elastyczność wyboru - dopiero pod koniec zobowiązania decydujesz czy chcesz wykupić użytkowany model, rozłożyć jego wartość końcową na raty, oddać do leasingodawcy czy wymienić na inny pojazd. Dodatkowo w VEHIS możesz skorzystać z minimalnej wpłaty wstępnej i szeregu atrakcyjnych rabatów finansowych.  

Wybierając leasing Mazdy w VEHIS możesz także liczyć na profesjonalne doradztwo - pomożemy Ci wybrać najlepsze dla Ciebie warunki leasingu operacyjnego - w przypadku firm lub konsumenckiego - w przypadku osób prywatnych. Sprawdź ofertę VEHIS.

Kalkulator leasingu Mercedesa od VEHIS

Chcesz wiedzieć ile kosztuje leasing Mazdy w VEHIS? Skorzystaj z naszego kalkulatora! Wystarczy, że wybierzesz czas trwania leasingu, wysokość wstępnej opłaty, a także oczekiwaną kwotę wykupu pojazdu, by dowiedzieć się ile będzie wynosiła miesięczna rata. Narzędzie wskaże Ci kwotę netto - w przypadku firm oraz brutto - w kontekście osób prywatnych.