Nowe samochody MITSUBISHI w leasingu

stan
Nowy
Używany
paliwo
Benzyna
Diesel
LPG
Hybryda
Elektryczny
skrzynia
Manualna
Automatyczna
napęd
Na przód
Na tył
4x4
Leasing MITSUBISHI ASX
MITSUBISHI ASX
0
netto/mc
97
samochodów
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Modele dostępne w indywidualnej ofercie
Leasing MITSUBISHI Space Star
MITSUBISHI Space Star
Zgoda na kontakt telefoniczny [więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Jak skorzystać z oferty?
Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
1
Wybierz samochód spośród ponad 2 500 dostępnych ofert.
2
Wspólnie skalkulujemy ofertę finansowania i ubezpieczenia.
3
Finansowanie przyznamy w 15 minut od złożenia wniosku.
4
Samochód odbierzesz nawet w 24h od podpisania umowy.

Marka Mitsubishi

Leasing Mitsubishi

Początki marki Mitsubishi sięgają 1879 roku, a sama nazwa koncernu wywodzi się od japońskiego słowa oznaczającego 3 diamenty. Wiąże się to z pierwotną działalnością przedsiębiorstwa, które zajmowało się m.in. żeglugą morską, wydobywaniem surowców czy też prowadzeniem własnych banków. W branży motoryzacyjnej koncern rozpoczął działalność znacznie później, bo w I połowie XX wieku, kiedy to w 1917 roku wyprodukował pierwszy samochód - Model A. W okresie II wojny światowej Mitsubishi skupiło się na produkcji samolotów dla japońskiej armii, a tuż po jej zakończeniu zostało podzielone na blisko 100 mniejszych firm. Ich ponowne zjednoczenie pozwoliło na ostateczne wyprodukowanie modelu Mitsubishi 500, a później powołanie do życia spółki Mitsubishi Motors Corporation, która wyspecjalizowała się w produkcji samochodów i części do nich. Obecnie marka Mitsubishi jest znana na całym świecie zarówno ze sportowych modeli osiągających wiele sukcesów w  rajdach, jak również miejskich aut kompaktowych. Koncern produkuje także samochody dostawcze i ciągle rozwija ofertę pojazdów hybrydowych oraz elektrycznych.

Modele samochodów Mitsubishi

Marka Mitsubishi znana jest nie tylko z sukcesów w rajdach samochodowych - m.in. za sprawą kultowego modelu Lancer. Przedsiębiorstwo jest kojarzone także z produkcji użytkowego Pick-up'a L200, który od kilku dekad jest jednym chętniej wybieranych samochodów o tym nadwoziu. To także legendarny Mitsubishi Eclipse w nowej wersji - Cross, który w odsłonie z napędem PHEV zyskał szerokie grono odbiorców. Japoński koncern może pochwalić się także popularnymi modelami w segmencie aut miejskich, z których na szczególną uwagę zasługuje Space Star, doceniany za wszechstronność i kompaktowe wymiary idealne do zatłoczonych miejskich aglomeracji. Leasing VEHIS to bogata oferta pojazdów z marki Mitsubishi w atrakcyjnych warunkach finansowych.

Mitsubishi leasing

Leasing Mitsubishi - atrakcyjne warunki VEHIS

Rozważasz leasing Mitsubishi? Poznaj zalety tej formy finansowania w VEHIS. Umożliwia ona użytkowanie nowego pojazdu bez ograniczeń kilometrowych, skomplikowanych formalności i dużych inwestycji. Leasing VEHIS to niska opłata wstępna, atrakcyjne rabaty i szeroki wybór dostępnych modeli pojazdów.

Wybierając leasing Mitsubishi w VEHIS nie musisz deklarować chęci zakupu pojazdu - swobodnie korzystasz z wybranego modelu, a na koniec umowy decydujesz czy chcesz wykupić użytkowany samochód, rozłożyć jego wartość końcową na raty, oddać do salonu lub wymienić na nowy model. 

Pamiętaj, że leasing Mitsubishi od VEHIS to nie tylko wygoda i elastyczność - przede wszystkim to bezpieczne finansowanie. Każdy model pojazdu w polskiej sieci dealerskiej jest objęty pełną gwarancją producenta.H3: Kalkulator leasingu Mitsubishi od VEHIS.

Kalkulator leasingu Mitsubishi od VEHIS

Sprawdź ile kosztuje leasing Mitsubishi w VEHIS! Skorzystaj z kalkulatora i oblicz, jaka będzie wysokość miesięcznej raty leasingowej. Określ interesujący Cię model pojazdu, wybierz oczekiwaną długość leasingu oraz preferowane wartości wpłaty wstępnej i kwoty wykupu.