Nowe samochody NISSAN w leasingu:

Nowy
Używany
stan
Benzyna
Diesel
LPG
Hybryda
Elektryczny
paliwo
Manualna
Automatyczna
skrzynia
Na przód
Na tył
4x4
napęd
Dopłacamy 50% do ubezpieczenia
Jeżeli zdecydujesz się na finansowanie VEHIS, zyskasz nawet 50%* dofinansowania do ubezpieczenia komunikacyjnego w pierwszym roku składkowym.

*do 2% wartości samochodu

Jak skorzystać z oferty?
Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
1
Wybierz samochód spośród ponad 1 300 dostępnych ofert.
2
Wspólnie skalkulujemy ofertę finansowania i ubezpieczenia.
3
Finansowanie przyznamy w 15 minut od złożenia wniosku.
4
Samochód odbierzesz nawet w 24h od podpisania umowy.

Marka Nissan

Nissan to japońska marka, która wywodzi się od założonej w 1911 roku, przez Masujiro Hashimoto, fabryki samochodowej Kwaishinsha. Pierwszym pojazdem, który w niej powstał był samochód DAT. W 1933 roku, z połączenia Kwaishinsha z fabryką założoną przez Jitsuyo Jidosha, oraz producentem części samochodowych Tobata Casting, który został udziałowcem DAT, powstała marka Nissan.

Pierwszym samochodem osobowym spod szyldu Nissana był Datsun, którego produkcję rozpoczęto w 1935 roku. Współcześnie marka jest częścią aliansu strategicznego wraz z koncernem Renault i Mitsubishi, a w jej w ofercie znaleźć można wiele popularnych i kojarzonych z niezawodnością, modeli samochodów.

Modele Nissana - szeroki wybór od VEHIS

Oferta marki Nissan to dziś szeroki wybór bardzo różnorodnych modeli pojazdów dopasowanych do potrzeb różnych użytkowników - od niewielkich, kompaktowych aut miejskich, SUVów i crossoverów, po pakowane pick up’y czy samochody sportowe.

Szeroką ofertę pojazdów Nissan znajdziesz także w ofercie VEHIS. Wszystkie, dostępne w niej modele, łączy solidne wykonanie, a także charakterystyczne dla marki cechy: innowacyjność, atrakcyjny i odważny design oraz dopracowane technologie przekładające się na wieloletnią niezawodność pojazdów producenta. Nic więc dziwnego, że leasing Nissana cieszy się tak dużą popularnością wśród polskich konsumentów.

Do najchętniej wybieranych modeli należą: Nissan Qashqai, będący kompaktowym crossoverem, dostępnym na rynku od 2006 roku; Nissan JUKE - produkowany od roku 2010 niewielki crossover miejski, Nissan X-trail, czyli średniej klasy SUV, produkowany od 2000 roku; ale także doceniany za solidność, miejski Nissan Micra, produkowany od 1982 roku i dostępny już w piątej generacji. Nowością jest Nissan Townstar, czyli dostępny w dwóch wariantach nadwozia kompaktowy samochód użytkowy z 2021 roku, który może być typowym dostawczym pojazdem z dużą przestrzenią bagażową lub wygodnym rodzinnym kombi.

Leasing Nissana - wybierz ofertę VEHIS

Leasing Nissana to szyta na miarę oferta finansowania Twojego pojazdu! Umożliwi Ci korzystanie z nowego samochodu bez ponoszenia dużej, jednorazowej inwestycji - w zamian za miesięczną ratę leasingową. Pozwala także na elastyczne decydowanie o formie i czasie zakończenia umowy - możesz wykupić pojazd za określoną w umowie kwotę, którą opłacisz jednorazowo lub rozłożysz na raty, przedłużając finansowanie, ale także oddać samochód leasingodawcy lub przedłużyć posiadane już zobowiązanie.

Leasing w VEHIS to także minimum formalności - decyzja o przyznaniu finansowania może zapaść nawet w 15 minut, dostęp do pojazdu uzyskasz nawet w 24 h od podpisania umowy! Przez cały okres jej trwania możesz także korzystać z wielu innych atrakcyjnych możliwości - np. rozłożenia ubezpieczenia pojazdu na raty czy wsparcia serwisowego. Dodatkowo: wybierając leasing Nissana w VEHIS nie obowiązuje Cię limit kilometrów - nie musisz więc obawiać się nadprzebiegu i wynikających z niego opłat!

Kalkulator leasingu Nissana - sprawdź wysokość raty!

Zastanawiasz się ile będzie kosztować leasing Nissana? Sprawdź w naszym kalkulatorze, ile miesięcznie wynosić będzie Twoja rata leasingowa. Wystarczy, że wskażesz interesujący Cię czas trwania umowy leasingowej - z przedziału 36-60 miesięcy, a także określisz wysokość opłaty wstępnej i końcowej wartości wykupu pojazdu, by poznać miesięczny koszt użytkowania Twojego nowego Nissana - w kwocie netto dla przedsiębiorców i brutto dla konsumentów, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej.