Nowe samochody OPEL w leasingu:

Nowy
Używany
stan
Benzyna
Diesel
LPG
Hybryda
Elektryczny
paliwo
Manualna
Automatyczna
skrzynia
Na przód
Na tył
4x4
napęd
Dopłacamy 50% do ubezpieczenia
Jeżeli zdecydujesz się na finansowanie VEHIS, zyskasz nawet 50%* dofinansowania do ubezpieczenia komunikacyjnego w pierwszym roku składkowym.

*do 2% wartości samochodu

Jak skorzystać z oferty?
Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
1
Wybierz samochód spośród ponad 1 300 dostępnych ofert.
2
Wspólnie skalkulujemy ofertę finansowania i ubezpieczenia.
3
Finansowanie przyznamy w 15 minut od złożenia wniosku.
4
Samochód odbierzesz nawet w 24h od podpisania umowy.

Marka Opel

Opel to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek motoryzacyjnych na świecie. Historia tych samochodów sięga lat 60. XIX wieku, kiedy to założyciel firmy – Adam Opel – otworzył zakład zajmujący się produkcją maszyn do szycia, która szybko zmieniła się na zakład produkujący rowery.

Dopiero synowie założyciela, we współpracy z wytwórcą podwozi, firmą Lutzmann, stworzyli pierwszy samochód marki. Od tamtego czasu firma rozwijała się bardzo szybko. W 1929 roku została wykupiona przez koncern General Motors, a w 2017 roku Amerykanie sprzedali markę francuskiej grupie PSA. Ta z kolei w 2021 r. połączyła się z koncernem FCA (Fiat Chrysler Automobiles N.V.) i w wyniku fuzji powstał koncern Stellantis, do którego dzisiaj należy marka Opel.

Modele Opla w ofercie VEHIS

Samochody marki Opel są cenione wśród kierowców za niezawodność i niskie koszty utrzymania. Do najpopularniejszych modeli niemieckiego producenta należy z pewnością Opel Astra – samochód osobowy klasy kompaktowej segmentu C, który jeździ po naszych drogach już od 1991 roku.

Kierowcy zachwycają się również modelem Corsa, który jest niewielkim pojazdem miejskim z segmentu B. Pierwsza generacja tego modelu wyjechała z fabryki w 1982 roku, a obecnie w sprzedaży jest już jego szóste wcielenie.

Opel stawia na nowoczesne rozwiązania i w 2020 roku zaprezentował Mokkę, która z miejsca zaskarbiła sobie serca kierowców na całym świecie. To miejski crossover oferowany w trzech odmianach – benzynowej, wysokoprężnej i elektrycznej.

Nie można zapominać też o kompaktowym SUV-ie. Opel Grandland wyróżnia się odważną stylistyką i mocnymi jednostkami napędowymi.

Opel posiada w swojej ofercie także auta dostawcze. Cenione modele z tej kategorii to przede wszystkim Movano, Vivaro i Combo Cargo.

Leasing Opla w VEHIS

Chcesz cieszyć się nowym samochodem marki Opel? Wystarczy, że skorzystasz z leasingu Opla w VEHIS. Kompleksowa oferta obejmuje jego nabycie, finansowanie i ubezpieczenie. Wiele cenionych modeli marki dostępnych jest w opcji leasingu operacyjnego lub konsumenckiego z niską ratą i promocyjną ofertą ubezpieczeń.

Sprawna obsługa i uproszczone procedury sprawią, że decyzję o leasingu Opla dostaniesz nawet w 15 minut, a auto może być gotowe do odbioru już w 24 godziny! Dodatkowo w trakcie trwania umowy otrzymasz wsparcie serwisowe.

Leasing Opla w VEHIS to również brak limitu kilometrów i różne formy zakończenia umowy, w tym wymiana, zwrot i możliwość wykupu samochodu po ustalonej wcześniej cenie z możliwością jej rozłożenia na raty i przedłużenia umowy.

Kalkulator leasingu Opla – sprawdź miesięczną wysokość raty!

Interesuje Cię leasing Opla? Skorzystaj z kalkulatora i zobacz, ile dokładnie wyniesie rata leasingowa za wybrany model Opla. Dla wariantu, który Cię interesuje, możesz określić takie parametry jak czas trwania umowy leasingowej (36-60 miesięcy), wysokość opłaty wstępnej i wartość wykupu na zakończenie umowy, po której jako leasingobiorca deklarujesz wykupić pojazd.

Na podstawie tych danych wyliczysz konkretną wartość miesięcznej raty za leasing Opla w VEHIS.