Nowe samochody RENAULT w leasingu:

Nowy
Używany
stan
Benzyna
Diesel
LPG
Hybryda
Elektryczny
paliwo
Manualna
Automatyczna
skrzynia
Na przód
Na tył
4x4
napęd
Dopłacamy 50% do ubezpieczenia
Jeżeli zdecydujesz się na finansowanie VEHIS, zyskasz nawet 50%* dofinansowania do ubezpieczenia komunikacyjnego w pierwszym roku składkowym.

*do 2% wartości samochodu

Dokładamy ubezpieczenie GAP za 0 zł
W pierwszym roku naszej umowy nie płacisz za polisę GAP! VEHIS dofinansuje 100% wartości polisy GAP i zapłaci za Ciebie pierwszych 12 rat.
Decyzja w 15 minut
Dzięki uproszczonej procedurze bez dokumentów finansowych, decyzję o przyznaniu finansowania otrzymasz w błyskawicznym tempie.
Jak skorzystać z oferty?
Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
1
Wybierz samochód spośród ponad 1 300 dostępnych ofert.
2
Wspólnie skalkulujemy ofertę finansowania i ubezpieczenia.
3
Finansowanie przyznamy w 15 minut od złożenia wniosku.
4
Samochód odbierzesz nawet w 24h od podpisania umowy.

Marka Renault

Renault to ceniona na całym świecie, francuska marka motoryzacyjna, powołana do życia przez Louis’a Renault, który od dziecka pasjonował się mechaniką i elektryką. Już w wieku 21 lat, w przydomowej szopie, opracował on swój pierwszy pojazd. Zaledwie kilka lat później, w 1899 roku razem ze swoimi braćmi, założył firmę Renault Freres, która dała podwaliny późniejszemu Renault.

Dziś Renault stanowi jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek motoryzacyjnych na świecie - zatrudniającą ponad 140 tysięcy pracowników, produkujących samochody w kilkunastu krajach oraz posiadającą w swoim dorobku miliony sprzedanych egzemplarzy.

Modele Renault - szeroka oferta producenta

Francuski koncern Renault jest jednym z najstarszych producentów samochodów i cieszy się ogromnym uznaniem konsumentów na całym świecie. Pojazdy marki kojarzone są z dobrymi osiągami na wszystkich nawierzchniach oraz przemyślanym i zaawansowanym technologicznie wyposażeniem, co zapewnia ich niezawodność podczas każdej trasy.

Oferta producenta to także szeroki wybór dostępnych modeli - do najpopularniejszych na rynku należą:

  • Renault Captur - dostępny na rynku od 2013 roku miejski samochód z segmentu B-SUV;
  • Renault Zoe - stanowiący pierwszy, w stu procentach elektryczny, model tego producenta;
  • Renault Trafic - czyli średniej wielkości samochód dostawczy dostępny m.in. jako 9-osobowy model z możliwością swobodnej konfiguracji;
  • Renault Master - duży samochód dostawczy, produkowany nieprzerwanie od 1981; w obecnej generacji oferuje wiele wariantów wielkości nadwozia, wraz z możliwością ich różnorodnej zabudowy,
  • Renault Koleos - samochód osobowy zaliczany do SUV-ów, stanowiący pierwszy tego typu pojazd Renault - dostępny na rynku od 2006 roku.

W ofercie VEHIS znajdziesz szeroki wybór aut francuskiej marki - wszystkie oferują niezawodność i najwyższy komfort jazdy.

Leasing Renault w VEHIS - sprawdź warunki

Leasing Renault to elastyczna forma finansowania - cechuje ją ograniczona do minimum, ilość formalności, która przekłada się na szybką decyzję leasingową - nawet w 15 minut!

Leasing w VEHIS to także szereg innych korzyści - użytkujesz swoje Renault w zamian za comiesięczną opłatę, określoną warunkami umowy, bez konieczności ponoszenia dużego, jednorazowego kosztu. Na koniec leasingu możesz pojazd wykupić za znaną od początku opłatę końcową, lub oddać go leasingodawcy. Dodatkowo: nie ogranicza Cię limit kilometrów, więc nie musisz obawiać się opłat za nadprzebieg.

Możesz także korzystać ze wsparcia serwisowego VEHIS i wygodnie rozłożyć na raty opłaty związane z ubezpieczeniem pojazdu. Wszystko to przekłada się na bardzo wygodną formę korzystania z pojazdu - bez konieczności ponoszenia wysokich, jednorazowych inwestycji, ale także elastyczność - w dowolnym momencie trwania umowy możesz zdecydować, co zrobić z samochodem - wykupić go, wymienić na inny lub oddać.

Leasingu Renault - sprawdź w kalkulatorze ile zapłacisz!

Wybrałeś swój model pojazdu? Skorzystaj z kalkulatora, by sprawdzić ile będzie kosztował Cię leasing Renault w VEHIS. Wybierz preferowany czas trwania umowy leasingowej, wskaż wartość opłaty wstępnej oraz wartość końcową pojazdu, za którą będziesz mógł wykupić samochód. Otrzymasz informacje na temat wysokości raty leasingu Twojego Renault - w wersji netto dla przedsiębiorców i brutto dla konsumentów.