Nowe samochody SEAT w leasingu:

Nowy
Używany
stan
Benzyna
Diesel
LPG
Hybryda
Elektryczny
paliwo
Manualna
Automatyczna
skrzynia
Na przód
Na tył
4x4
napęd
Zamów tańszą
ofertę SEAT!
Zostaw kontakt.
Zgoda na kontakt telefoniczny
[więcej]
Zgoda na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną
[więcej]
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]
Jak skorzystać z oferty?
Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
1
Wybierz samochód spośród ponad 2 500 dostępnych ofert.
2
Wspólnie skalkulujemy ofertę finansowania i ubezpieczenia.
3
Finansowanie przyznamy w 15 minut od złożenia wniosku.
4
Samochód odbierzesz nawet w 24h od podpisania umowy.

Marka Seat

Seat to znana hiszpańska marka samochodów osobowych, która powstała na początku lat 50-tych XX. Nazwa koncernu to skrót od słów: Sociedad Espanola de Automoviles de Turismo, czyli Hiszpańskie Towarzystwo Samochodów Turystycznych. Pierwszym pojazdem zaprezentowanym przez koncern, w 1953 roku, był Seat 1400, produkowany na licencji Fiata. Początkowo fabryka Seata zatrudniała niespełna 1000 osób, co pozwalało oddawać dziennie 5 gotowych pojazdów, ale w ciągu trzech lat koncern tak mocno rozwinął produkcję, że jej średni roczny wynik sięgał blisko 10 000 egzemplarzy. Cztery lata po premierze pierwszego samochodu, producent zaprezentował kolejny pojazd na licencji Fiata, model 600. Obecnie właścicielem hiszpańskiego koncernu jest Volkswagen. I choć marka stanowi jeden z najmłodszych, dostępnych w Europie, podmiotów motoryzacyjnych, cieszy się niegasnącą popularnością - dokładnie tak samo, jak jej kultowe modele w nowych osłonach - np. Seat Ibiza czy Seat Leon.

Modele samochodów Seat

Marka Seat oferuje pojazdy wyróżniające się ponadprzeciętną stylistyką, niezwykłą starannością wykonania oraz solidnością, precyzją i komfortem jazdy. Doceniają to konsumenci, coraz częściej wybierając modele właśnie tego producenta. Do najpopularniejszych należą chociażby kultowa, zwinna i kompaktowa Ibiza - idealna dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort przemieszczania w miejskim trybie czy Leon Sportstourer, stanowiący połączenie rodzinnego kombi ze sportowym samochodem - idealny dla ceniących wyjątkową dynamikę jazdy przy niskich kosztach eksploatacji. Szukasz modelu Seata dla siebie? Sprawdź ofertę leasingu VEHIS, która pozwoli Ci korzystać z wybranego samochodu na atrakcyjnych warunkach i w korzystnym planie finansowania.

Leasing Seata od VEHIS

Interesuje Cię leasing Seata? Sprawdź konkurencyjne warunki finansowania pojazdu w polskiej sieci dealerskiej - VEHIS. To nie tylko brak zbędnych formalności, szybka decyzja finansowa oraz profesjonalne doradztwo w doborze optymalnej oferty w ramach leasingu konsumenckiego lub operacyjnego. 

Leasing Seata w VEHIS to przede wszystkim bezpieczeństwo finansowania. Wszystkie pojazdy w ofercie marki są objęte pełną gwarancją producenta, a dodatkowo VEHIS zapewnia klientom wsparcie serwisowe w okresie trwania umowy. To nie wszystko - nie musisz obawiać się także opłaty za nadprzebieg, bo nie funkcjonują limity kilometrów, a sama wartość końcowa pojazdu jest określona w umowie i niezmienna. 

Wybierz leasing Seata w VEHIS i na koniec umowy sam zadecyduj czy chcesz wykupić pojazd, rozłożyć jego wartość końcową na raty, oddać lub wymienić na inny model. 

Kalkulator leasingu Seata na vehis.pl

Zastanawiasz się ile właściwie kosztuje leasing Seata? Skorzystaj z kalkulatora VEHIS, by to sprawdzić! Określ preferowany czas trwania leasingu, wartość opłaty wstępnej i końcowej pojazdu, a narzędzie wskaże Ci wysokość miesięcznej raty leasingu Seata w VEHIS, dla wybranego przez Ciebie modelu.