Nowe samochody SKODA w leasingu:

Nowy
Używany
stan
Benzyna
Diesel
LPG
Hybryda
Elektryczny
paliwo
Manualna
Automatyczna
skrzynia
Na przód
Na tył
4x4
napęd
Zamów tańszą
ofertę SKODA!
Zostaw kontakt.
Zgoda na kontakt telefoniczny
[więcej]
Zgoda na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną
[więcej]
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]
Jak skorzystać z oferty?
Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
1
Wybierz samochód spośród ponad 2 500 dostępnych ofert.
2
Wspólnie skalkulujemy ofertę finansowania i ubezpieczenia.
3
Finansowanie przyznamy w 15 minut od złożenia wniosku.
4
Samochód odbierzesz nawet w 24h od podpisania umowy.

Marka Skoda

Marka Skoda to czeski producent samochodowy, który wywodzi się z założonej w 1895 roku firmy Laurin & Klement. Początkowo podmiot naprawiał i produkował rowery, później motocykle, a z czasem ewoluował do rangi cenionego na rynkach motoryzacyjnych koncernu samochodowego. Sama nazwa firmy wywodzi się od nazwiska pierwszego właściciela fabryki koncernu - Emila Skody. Od początku swojej rynkowej historii marka Skoda słynie z wyróżniania się zastosowaniem innowacyjnych technologii oraz nowatorskich rozwiązań w dziedzinie motoryzacji. Obecnie Skoda dostarcza na światowe rynki niezwykle popularne, miejskie samochody osobowe, wygodne SUV-y i crossovery oraz, podążając za trendami rynku, modele elektryczne.

Modele samochodów Skoda w ofercie VEHIS

Dziś Skoda jest producentem samochodowym, cenionym przede wszystkim za zastosowanie w swoich modelach innowacyjnych rozwiązań, przekładających się na funkcjonalność poszczególnych modeli. Samochody Skoda są jednym z liderów polskiego rynku motoryzacyjnego - szczególnie chętnie wybieranym na pojazdy flotowe. Leasing VEHIS to szeroki wybór pojazdów tej marki. Do najchętniej wybieranych modeli należą: Skoda Octavia, czyli kompaktowy samochód osobowy klasy średniej produkowany od 1996 r., Skoda Fabia - znana jako wygodny, miejski samochód osobowy oraz przestronne SUV-y tej marki - Skoda Kamiq i Skoda Karoq.

Wybierz leasing Skody w finansowaniu VEHIS

Leasing Skody w VEHIS to elastyczna forma finansowania pojazdu. W ramach umowy, w zamian za comiesięczną ratę leasingową, możesz bez ograniczeń użytkować wybrany samochód. Po jej zakończeniu sam decydujesz czy chcesz wykupić auto - za określoną z góry kwotę, oddać je leasingodawcy, wymienić na inny model lub przedłużyć dotychczasowe zobowiązanie, rozkładając wartość końcową pojazdu na raty.  

Leasing Skoda od VEHIS jest dostępny zarówno dla osób fizycznych, w ramach leasingu konsumenckiego, jak i firm, które chcą skorzystać z leasingu operacyjnego. W VEHIS możesz liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru oferty optymalnej dla Twoich potrzeb. Dodatkowo zyskujesz także szereg innych korzyści, jak brak limitu kilometrów, wsparcie serwisowe przez cały okres trwania umowy oraz pełną gwarancję producenta na wybrany przez Ciebie model. 

Wybierając leasing Skody w VEHIS zyskujesz więc elastyczną i wygodną formę finansowania, o znacznie szybszej i uproszczonej procedurze formalnej niż kredyt. Równocześnie masz pewność niezmienności wartości końcowej pojazdu, co sprawia, że leasing VEHIS jest korzystną alternatywą dla najmu długoterminowego. 

Kalkulator leasingu Skody - zweryfikuj kwotę, za jaką możesz korzystać z pojazdu!

Jesteś zainteresowany leasingiem Skody? Wybierz model pojazdu, z którego chciałbyś korzystać, uzupełnij w kalkulatorze informacje odnośnie preferowanej opłaty wstępnej, wartości końcowej wykupu samochodu oraz okresu trwania umowy leasingowej. Narzędzie obliczy wysokość miesięcznej raty dla wskazanego modelu samochodu i warunków zobowiązania - wskazując kwotę netto dla przedsiębiorców i brutto dla konsumentów.