Nowe samochody VOLKSWAGEN w leasingu:

Nowy
Używany
stan
Benzyna
Diesel
LPG
Hybryda
Elektryczny
paliwo
Manualna
Automatyczna
skrzynia
Na przód
Na tył
4x4
napęd
Zamów tańszą
ofertę VOLKSWAGEN!
Zostaw kontakt.
Zgoda na kontakt telefoniczny
[więcej]
Zgoda na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną
[więcej]
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]
Jak skorzystać z oferty?
Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
1
Wybierz samochód spośród ponad 2 500 dostępnych ofert.
2
Wspólnie skalkulujemy ofertę finansowania i ubezpieczenia.
3
Finansowanie przyznamy w 15 minut od złożenia wniosku.
4
Samochód odbierzesz nawet w 24h od podpisania umowy.

Marka Volskwagen

Historia marki Volkswagen rozpoczęła się w 1931 roku - to właśnie wtedy firma Zündapp poprosiła Ferdinanda Porsche o opracowanie projektu taniego samochodu, o roboczej nazwie Type 12. Pomysł wprowadzenia tego rodzaju samochodu na niemiecki rynek miał odciążyć mocno niewydolną wówczas kolej. Po 9 prototypach zatwierdzono do seryjnej produkcji projekt Porsche typ 60, czyli legendarnego “Garbusa”. Była to skuteczna odpowiedź na poszukiwania ekonomicznego i rodzinnego pojazdu. Sama, docelowa nazwa pojazdu i idącej za nim marki - Volkswagen - w dosłownym tłumaczeniu oznacza “samochód dla ludu” i miała symbolizować funkcjonalny i ekonomiczny środek transportu dostępny dla każdego.


Gama modeli Volkswagen

Dziś marka produkuje pojazdy znane na całym świecie - oferując zarówno samochody osobowe, w tym SUV-y i crossovery, modele elektryczne, ale także auta dostawcze i ciężarowe. Wszystkie, kojarzone z Volskwagen pojazdy, to synonim trwałości, bezpieczeństwa oraz ergonomii. Do najbardziej popularnych na rynku modeli marki należą:Volkswagen T-Roc - niewielki SUV wyposażony w nowoczesne rozwiązania techniczne,Volkswagen Tiguan - produkowany od 2007 roku kompaktowy SUV,Volkswagen Passat, dostępny w ofercie marki od 1973 roku, samochód osobowy średniej klasy,Volkswagen Golf, czyli samochód, produkowany od 1974 roku, który zastąpił legendarnego Garbusa i stanowi jeden z najlepiej sprzedających się modeli markiVolkswagen Caddy - samochód dostawczo-osobowy klasy aut miejskich, dostępny na rynku od 1979 roku,Volkswagen Arteon, zaliczany do segmentu klasy wyższej średniej, dostępny z nadwoziem fastback oraz shooting brake,Volkswagen T-Cross - produkowany od 2018 roku crossover, który idealnie sprawdzi się do miejskiej jazdy,Volkswagen Crafter, czyli ceniony samochód dostawczy dostępny w różnych wariantach nadwozia umożliwiających precyzyjne dopasowanie do Twoich potrzeb,Volkswagen Polo, stanowiący propozycję miejską, produkowany przez markę od 1975 roku,

Volkswagen Touareg, czyli produkowany od 2002 roku sportowo-użytkowy, średniej wielkości SUV.


Leasing Volkswagena - oferta vehis.pl

Leasing Volkswagena od VEHIS to bardzo komfortowe i elastyczne finansowanie. Użytkujesz pojazd przez cały okres trwania umowy w zamian za miesięczną ratę leasingową - na koniec zobowiązania sam decydujesz czy chcesz wykupić samochód za określoną z góry kwotę, rozłożyć wartość końcową pojazdu na raty czy wolisz oddać go lub wymienić na nowy! Leasing w VEHIS to jednak znacznie więcej niż elastyczność - to także formalności ograniczone do minimum, decyzja finansowa nawet w 15 minut oraz dostęp do pojazdu nawet w 24 h od podpisania umowy. Wybierając leasing Volkswgena na vehis.pl zyskujesz także szereg dodatkowych korzyści - np. brak limitu kilometrów, co oznacza brak ryzyka opłat za nadprzebieg. Dodatkowo przez cały czas trwania umowy możesz korzystać ze wsparcia serwisowego czy opcji rozłożenia kosztu polisy na raty. VEHIS oferuje także możliwość zwrotu lub wymiany pojazdu w dowolnym momencie, atrakcyjne rabaty i niską wpłatę własną!


Kalkulator leasingu Volkswagena - sprawdź!

Myślisz o leasingu Volkswagena? Wybierz interesujący Cię model i sprawdź, ile wyniesie miesięczna rata leasingowa! Wystarczy, że wybierzesz preferowaną długość trwania umowy oraz wskażesz wartość opłaty wstępnej i końcowej pojazdu. Narzędzie obliczy koszt miesięcznej raty leasingowej - netto dla przedsiębiorców i brutto dla konsumentów nieprowadzących działalności gospodarczej. Skorzystaj z kalkulatora także po to, by porównać ceny leasingu interesujących Cię modeli.