6500 złotych i 30 punktów karnych dla 40-latka

21 kwietnia 2024
6500 złotych i 30 punktów karnych dla 40-latka

Poruszał się bardzo szybko. Wyprzedzał na przejściu dla pieszych. Zauważyli to policjanci z Sosnowca, bo w tym mieście miało miejsce zdarzenie, które opisujemy. Konkretnie na ulicy Parkowej. Postanowili pojechać za tym kierowcą włączając videorejestrator. Pomiar prędkości wykazał, że w pewnym momencie auto przekroczyło aż o 72 km/h dozwoloną prędkość.


Gdy policjanci zatrzymali kierowcę Skody, okazało się, że za kierownicą siedzi 40-letni mieszkaniec Sosnowca, na koncie którego były już 23 punkty karne.

Teraz za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym oraz za wyprzedzanie na przejściu dla pieszych otrzymał łącznie 30 punktów karnych a wysokość mandatu to aż  6500 złotych.


Oczywiście przez najbliższe 3 miesiące nie będzie mógł jeździć samochodem, bo zostało mu zabrane prawo jazdy.


A tutaj przypominamy słynne dachowanie Audi, za kierownicą którego siedział pewien 19-latek. OPIS ZDARZENIA TUTAJ.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]