Audi. Najlepszy wynik sprzedaży w Polsce

13 czerwca 2023
Audi. Najlepszy wynik sprzedaży w Polsce

Audi nieprzerwanie od początku roku 2023 znajduje się na pierwszym miejscu statystyk rejestracji samochodów segmentu premium w Polsce. Podsumowane niedawno wyniki maja 2023 potwierdziły ten trend (podsumowanie to znajdziesz TUTAJ).


Będąc przez pięć miesięcy z rzędu na najwyższym miejscu podium, Audi odnotowuje najlepszy pod względem sprzedaży okres w swej historii w Polsce.


Utrzymujące się duże zainteresowanie w Polsce nowymi modelami Audi, w pierwszych pięciu miesiącach br. zaowocowało najwyższym miejscem w zestawieniach rejestracji samochodów marek premium i rekordowymi dostawami.

 Tylko w maju 2023 w Polsce zarejestrowano 2325 egzemplarzy nowych Audi. To wzrost w stosunku do maja 2022 o 37%. Na przestrzeni pięciu miesięcy, od stycznia do końca maja br., w naszym kraju zarejestrowano 10 444 nowych Audi. To wzrost o 36,4% w porównaniu z okresem styczeń-maj 2022 i stanowi aż 24,5% udziałów rynkowych w segmencie premium.„Sprzedaż samochodów marki Audi w Polsce systematycznie rośnie od kilku lat. Statystyki rejestracji wyraźnie potwierdzają ten trend” – mówi Łukasz Zadworny, dyrektor marki Audi. „Zaufanie naszych klientów i wysoka jakość naszych samochodów pozwalają nam przewodzić w tych statystykach nieprzerwanie od pięciu miesięcy. Niezwykle silna pozycja marki Audi na rynkach światowych przyczynia się do zwiększonego zainteresowania różnymi modelami Audi – w tym gamą naszych modeli w pełni elektrycznych – również na naszym krajowym rynku.”

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]