Lexus LM już w Polsce. Tanio nie jest

26 maja 2023
Lexus LM już w Polsce. Tanio nie jest

Można już kupić nowego Lexusa LM. Tanio nie jest. Wersja 7-osobowa kosztuje 599 900 zł. a 4-osobowa 729 900 zł. To biuro lub przytulny domowy salon.
Przypomnijmy że LM to sporych rozmiarów minivan, który powstał na platformie GA-K, z której wcześniej korzystały modele NX i RX. Samochód ma hybrydowy napęd z 2,5-litrowym silnikiem o łącznej mocy 350 KM/184 kW i może rozpędzić się do 190 km/h. Standardem napęd na cztery koła E-FOUR oraz zawieszenie adaptacyjne o zmiennej charakterystyce tłumienia (AVS).


Lexus LM w wersji 4-miejscowej to niezbyt często spotykany… luksus. Np. w drugim rzędzie zamontowano elektrycznie regulowane fotele VIP z rozszerzoną funkcją masażu, wentylacją i podgrzewaniem. Można je rozłożyć do pozycji leżącej. Są też wysuwane i rozkładane stoliki dla każdego z pasażerów. Nawet zagłówki w fotelach są podgrzewane. Przestrzeń pasażerska ma przyciemnianą elektrochromatycznie przegrodę wnętrza, która jest opuszczana. Do tego dochodzi 48-calowy ekran, 23-głośnikowy system audio Mark Levinson, bezprzewodową ładowarkę do telefonów w drugim rzędzie siedzeń, schowek z lodówką, gniazdo 220V.Ponadto automatyczna klimatyzacja przestrzeni pasażerskiej ma czujnik IR, który pozwala dobrać idealną temperaturę. Standardem jest też cyfrowy kluczyk. Boczne i tylne szyby są przyciemniane, jest też dach panoramiczny.Wersja 7-miejscowa ma regulowane dwa fotele VIP w drugim rzędzie i trzy miejsca w trzecim rzędzie. Fotele te można złożyć i powiększyć przestrzeń bagażową. Z przodu i z tyłu pojazdu jest automatyczna klimatyzacja, dostępne jest gniazdko 220V, elektrycznie sterowane rolety boczne oraz kolorowy projektor wyświetlający dane na przedniej szybie (HUD).

W wersji tej zastosowano 21-głośnikowy system audio Mark Levinson oraz dodatkowy 14-calowy ekran dla pasażerów w drugim rzędzie siedzeń, do którego mogą podłączyć urządzenie przez złącze HDMI.


Więcej o tym samochodzie przeczytasz TUTAJ.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]