Milik i Szczęsny będą jeździli Grand Cherokee 4xe

25 maja 2023
Milik i Szczęsny  będą jeździli Grand Cherokee 4xe

Polscy piłkarze, Arkadiusz Milik i Wojciech Szczęsny, tak jak i pozostali piłkarze Juventusu będą jeździli nowymi  Jeepami Grand Cherokee 4xe. O samochodzie tym pisaliśmy TUTAJ.


Przypomnijmy tylko, że samochód ten ma czterocylindrowy silnik o pojemności 2,0 litra z turbodoładowaniem i dwa silniki elektryczne o łącznej mocy 380 KM i momencie obrotowym 637 Nm.

 

Współpraca Jeepa i klubu Juventus rozpoczęła się w sezonie 2012-2013. W tym czasie piłkarze tego klubu  wywalczyli 18 tytułów mistrzowskich w Lidze, Pucharu Włoch i Superpucharu Włoch.  

By  podkreślić ewolucję Jeepa w kierunku samochodów zelektronizowanych na czarno-białych strojach piłkarzy już w poprzednich sezonach pojawiały się inicjały „4xe”, czyli nowe 4x4 marki Jeep, a także czarny napis ozdobiony wzorem błyskawicy.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]