Skoda — wyprzedaż rocznika 2023

10 lutego 2024
Skoda — wyprzedaż rocznika 2023

Wśród rozmaitych działań prosprzedażowych, polegających na zachęcie do nabywania pojazdów w firmie Skoda, klienci zdecydowanie preferują wyprzedaże roczników.


Wyprzedaż rocznika w branży samochodowej to praktyka, w ramach której dealerzy i producenci samochodów starają się pozbyć wyprodukowanych już modeli z danego rocznika, aby zrobić miejsce dla nowych wersji. Proces ten ma na celu zmotywowanie klientów do zakupu starszych modeli poprzez oferowanie atrakcyjnych rabatów i promocji.


Dla konsumentów jest to okazja na zakup samochodu z nowymi funkcjami i ulepszeniami po obniżonej cenie. Jednak warto pamiętać, że oferta jest ograniczona czasowo, względem danych serii oraz dostępności modeli. Wyprzedaż rocznika jest to więc okazja do tego, aby wymarzoną Skodę nabyć o wiele taniej!Skoda a wyprzedaż rocznika - 2024 rok, jak wypada?

Wyprzedaż rocznika marki Skoda nie zawsze wyglądała tak kolorowo, jak u innych producentów. Przy wyprzedaży rocznika 2020 satysfakcji klienta było co niemiara, ponieważ czekały rabaty rzędu 16 500 zł! W przypadku roczników 2021 i 2022 było już mniej ciekawie z uwagi na ogólną drożyznę i fakt, że ceny goniły inflację, a firma chciała sobie odbić trudny okres.

Na szczęście dla wszystkich to już minęło! Rabaty sięgające 25 000 zł robią wrażenie, auta są dostępne od ręki. Co ważne producent nie szczędzi też usług marki Skoda.

Samochody dostępne w wyprzedaży rocznika 2023

W tegorocznej wyjątkowej wyprzedaży marki Skoda czeka na Ciebie wiele ciekawych propozycji, takich jak: Kamiq, Octavia i Octavia Combi czy Superb Combi. Wszystkie te modele cechuje solidne wykonanie, innowacyjne rozwiązania technologiczne i zrównoważony design, co sprawia, że są popularnymi wyborami w swoich kategoriach. A to i tak część z oferty marki.

Rabaty są zróżnicowane względem wariantu danego modelu — jego wariantu silnika oraz wyposażenia. Jednak dzięki finansowaniu w VEHIS zakup Skody staje się jeszcze bardziej opłacalny.


Jak sfinansować korzystny zakup z vehis.pl

Chcąc nabyć wymarzoną Skodę do wyboru są trzy główne drogi. Pierwszą jest kredyt samochodowy, drugą najem długoterminowy, a trzecią leasing. Leasing to w rozumieniu kodeksu cywilnego forma finansowania inwestycji, która umożliwia korzystanie z pojazdu bez konieczności jego pełnego zakupu — w świetle prawa nie jest to więc Twoja własność.

W ramach umowy stajesz się najemcą i płacisz określoną miesięczną opłatę za korzystanie z samochodu przez ustalony okres. W racie zawarta jest opłata za korzystanie z leasingu na którą składają się między innymi koszt pojazdu i odsetki od kredytu.

Bardzo często wymagany jest pewien początkowy wkład własny. Zdolność konsumenta lub firmy do zawarcia umowy jest oceniana na podstawie przekazanych danych. Po jego zakończeniu możesz wybrać jedną trzech opcji: zwrócenie pojazdu, wykupienie go za ustaloną wartość rynkową lub skorzystanie z nowego leasingu.

Jednak leasing od VEHIS jest o wiele bardziej opłacalny od klasycznej formy kredytowania. Wyróżnia go brak dopłat za ponadnormatywne zużycie auta, brak limitu kilometrów, ubezpieczenie auta zawarte w racie, czy niska wpłata własna — a plusów jest znacznie więcej! Warto wspomnieć o współpracy z autoryzowanym partnerem serwisowym.Wyprzedaż rocznika Skoda — o tym pamiętaj

Wyprzedaż rocznika 2024 to świetna okazja do tego, aby mieć Skodę w doskonałej cenie. Auta są dostępne od ręki, a towarzyszy im szereg usług motoryzacyjnych od producenta. Nim jednak dokonasz zakupu:


 1. Odwiedź stronę producenta lub strony dealerów  marki Skoda.
 2. Porównaj poszczególne modele.
 3. Umów się z przedstawicielem na jazdę próbną oraz poproś o indywidualną ofertę.
 4. Porównaj propozycję z opcją na vehis.pl.

Po wszystkim dokonaj wyboru kierując się swoimi potrzebami oraz korzystniejszą cenowo propozycją.

Korzystnie wypadające modele marki Skoda z VEHIS

W naszej wyjątkowej wyprzedaży znalazł się co prawda tylko jeden model, który jest również w wyprzedaży rocznika Skoda 2023, jednak pozostałe warianty również są bardzo opłacalne.


 • Skoda Karoq to kompaktowy crossover oferujący przestronne wnętrze, nowoczesne rozwiązania i komfortową jazdę. Charakteryzuje się atrakcyjnym designem, elastycznym układem siedzeń oraz różnymi opcjami silnikowymi, w tym benzynowymi i diesel. Z VEHIS model ten jest tańszy jeszcze o 4 950 zł!

 • Skoda Kamiq to już miejski crossover, który łączy kompaktowe rozmiary z wysokim poziomem komfortu. Oferuje zaawansowane systemy bezpieczeństwa, nowoczesną technologię i efektywne jednostki napędowe, co sprawia, że jest atrakcyjnym wyborem dla miejskich podróżników.

 • Skoda Fabia to kompaktowy hatchback, znany z ekonomiczności, praktyczności i dynamicznej jazdy. Jest popularnym modelem w segmencie miejskich samochodów, oferując jednocześnie atrakcyjny stosunek jakości do ceny.

 • Skoda Kodiaq to SUV, który wyróżnia się przestronnym wnętrzem, trzecim rzędem siedzeń i zaawansowanymi rozwiązaniami — jak przystało na Skodę. Kodiaq to idealny wybór dla rodzin poszukujących solidnego i wszechstronnego pojazdu.

 • Skoda Octavia to średniej wielkości auto dostępne w wersji sedan lub kombi, który zdobył popularność ze względu na przestronność, oszczędność paliwa i elegancki design. Jest znany również z zaawansowanych systemów bezpieczeństwa i komfortowego, eleganckiego wnętrza.

 • Skoda Scala to już kompaktowy hatchback, który łączy elegancję z funkcjonalnością. Oferuje przestronne wnętrze, zaawansowane systemy multimedialne i efektywne jednostki napędowe, co sprawia, że jest atrakcyjnym wyborem dla osób poszukujących kompaktowego auta.

 • Skoda Superb to model klasy średniej, znany z luksusowego wnętrza, wydajnych silników oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Samochód oferuje komfortową jazdę i obszerne wnętrze oraz dynamiczną, a przy tym ekonomiczną jazdę.

Skoda Enyaq to w pełni elektryczny SUV, który wprowadza markę Skoda do segmentu pojazdów elektrycznych. Oferuje zaawansowane technologie, długą autonomię jazdy i nowoczesny design, stanowiąc innowacyjny krok w kierunku zrównoważonej mobilności. Pojazd ten w VEHIS dostępny jest w ofercie indywidualnej, o którą warto zapytać!

Wybierz model dopasowany do Twoich potrzeb... a masz w czym wybierać!

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]