Volkswagen Crafter. Czy wiesz, że…

31 stycznia 2024
Volkswagen Crafter. Czy wiesz, że…


… Crafter produkowany jest wyłącznie w Polsce, w fabryce Volkswagen Poznań we Wrześni.…Crafter, jest jednym z najnowocześniejszych pojazdów dostawczych w swoim segmencie.


…Crafter z roku modelowego 2024 ma 10,3-calowy lub opcjonalnie 12,9-calowy wyświetlacz systemu infotainment bazujący na najnowszym, modułowym systemie infotainment MIB.…Crafter dostępny jest z szeroką gamą typów nadwozi. Spektrum rozciąga się od furgonów, przez pojedyncze i podwójne kabiny, aż po wersje skrzyniowe i podwozie do zabudowy.…Crafter występuje w różnych klasach wagowych (do 5500 kg masy całkowitej), dwa rozstawy osi (3,64 i 4,49 metra) oraz różne długości całkowite (od 6,0 do 7,4 metra).

 

…Crafter oferowany jest z czterema wysokościami dachu (od 2,4 do nieco poniżej 3,0 metrów).

 


…Crafter dostępny jest do wyboru: z napędem na przednie, tylne i na cztery koła, z sześciobiegową manualną skrzynią biegów i ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów

 


…Crafter może być wyposażony w silniki o mocy  103 kW (140 KM), 120 kW (163 KM) i 130 kW (177 KM).

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]