Finansowanie
Poznaj ten model
Korzyści oferty

Leasing VOLKSWAGEN Crafter

furgon
Leasing VOLKSWAGEN Crafter Furgon
klient
Dla firmy
Prywatnie
okres umowy
36
48
60
opłata wstępna
%
wartość wykupu
%
Cena samochodu brutto
Twoja rata brutto/mies.
Dopasuj
Poznaj z bliska Volkswagen Crafter Furgon
Ogromna ładowność
Volkswagen Crafter Furgon zachwyca praktycznością! Jego wymiary są idealne dla wielkich europalet i kontenerów rolkowych. Model cechuje najlepsza w klasie ładowność i zabezpieczenie ładunku.
5 lat gwarancji
Każdy model marki Volkswagen posiada aż 5 lat gwarancji w standardzie!
Nowoczesne systemy wspomagania
Innowacyjne systemy wspomagania i bezpieczeństwa w tym modelu pomogą w wielu trudnych sytuacjach - zarówno na dużych placach budowy, leśnych ścieżkach, jak i wąskich osiedlowych uliczkach!
VOLKSWAGEN Crafter to model dla Ciebie?

Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z oferty VEHIS

Szybki proces
Decyzja leasingowa w 15 minut, jedna prosta umowa na wszystkie usługi.
Brak limitu kilometrów
Niezależnie od sposobu zakończenia umowy, nie obciążymy Cię opłatami za nadprzebieg.
Elastyczne zakończenie umowy
Samochód możesz wymienić na nowy, wykupić na własność, przedłużyć finansowanie lub po prostu go oddać.
Gwarancja zwrotu
Możliwość przedterminowego zakończenia umowy, bez podawania przyczyny, z prostym rozliczeniem i bez opłat karnych.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Zgoda na kontakt elektroniczny
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Zgoda na kontakt telefoniczny
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

Volkswagen Crafter — opis modelu

Volkswagen Crafter to samochód dostawczy klasy wyższej, który kwalifikowany jest także jako samochód ciężarowy o dopuszczalnej masie całkowitej poniżej 5 ton. Model ten jest produkowany przez niemiecki koncern od 2006 roku — powstał we współpracy z Daimler AG, a jego odpowiednikiem jest Mercedes-Benz Sprinter II. 


Samochód od początku wyróżniał się nowoczesną stylistyką — opartą  na m.in. pionowych reflektorach z przodu, kierunkowskazach na lusterkach oraz dynamicznej konstrukcji. Pojazd znalazł zastosowanie głównie w celach transportowych — na rynku pojawiło się ponad 200 wersji tego modelu, które uzależnione są od długości rozstawu osi, wysokości dachu oraz rodzaju kabiny. Największy wariant oferował nawet 17 m³ pojemności ładowni. 


Volkswagen Crafter dostępny jest z napędem na tył oraz od 2011 roku — na cztery koła 4Motion, z 6-biegową manualną lub automatyczną skrzynią biegów oraz w kilku wersjach silników wysokoprężnych, wśród których najmocniejszy wariant oferował 2,5 L pojemności i moc 164 KM. Obecnie na rynku dostępna jest druga generacja Craftera — produkowana od 2016 roku, w nowopowstałej w Polsce, fabryce we Wrześni. 


Stylistycznie nawiązuje ona nieco do Volkswagena Transportera T6. Nowa odsłona pojazdu produkowana jest z silnikami wysokoprężnymi w czterech wariantach mocy - 102, 122, 140 i 177 KM, a także elektrycznym - e-Crafter. Model dostępny jest z napędem na przód, na tył oraz na cztery koła - 4Motion. Dodatkowo samochód można zakupić z 5-biegową manualną lub 8-biegową automatyczną skrzynią biegów. 

Leasing Volkswagena Craftera — korzystne rabaty od VEHIS

Leasing Volkswagena Craftera to forma finansowania, którą bierzesz pod uwagę? Sprawdź warunki leasingu VEHIS. To nie tylko profesjonalne doradztwo w zakresie doboru optymalnej oferty w ramach leasingu operacyjnego, ale także możliwość uzyskania szeregu dodatkowych korzyści, jak wsparcie serwisowe czy brak limitu kilometrów.

W ramach leasingu Volkswagena Craftera możesz również skorzystać z wybranego samochodu, a dopiero na koniec umowy zadecydować o tym czy chcesz go wykupić. To także korzystna opcja rozłożenia wartości końcowej pojazdu na raty. 

Potrzeby Twojej firmy zmieniły się w trakcie trwania zobowiązania? Wymień użytkowany model na inny lub po prostu oddaj leasingodawcy. Sprawdź warunki od VEHIS.

Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: