Volkswagen ID.7. Pierwsza polska prezentacja

1 czerwca 2023
Volkswagen ID.7. Pierwsza polska prezentacja

Volkswagen ID.7, flagowy model z rodziny elektrycznych samochodów zbudowanych na  platformie MEB, do sprzedazy trafi jeszcze w tym roku. Zanim się to stanie, będzie można  obejrzeć ten samochód w butikowym salonie w Warszawie – Volkswagen Home w najbliższą sobotę.



ID.7 to, który zastępuje w ofercie VW Passata to jeden z dziesięciu nowych elektrycznych modeli, które marka z Wolfsburga wprowadzi na   rynek do 2026 roku.  TUTAJ szczegóły na temat ID.7.



vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]