Zdemolowany Hyundai...

8 marca 2024
Zdemolowany Hyundai...

Wczoraj wieczorem w Krakowie, na ul. Wasilewskiego na Dębnikach doszło do zdemolowania samochodu marki Hyundai. Na miejscu zjawiła się (dwukrotnie) policja. Nie znamy jeszcze okoliczności tego aktu wandalizmu.


Kilka tygodni temu, w tej samej okolicy (ul. Różana) doszło do uszkodzenia innego auta. Jego właściciel postanowił znaleźć sprawcę lub sprawców. Pisaliśmy o tym w tekście pod tytułem "Propozycja dla wandala. "Grzecznie zgłaszasz się na V Komisariat Policji (...)".vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]