Znowu śmierć w żółtym Megane. Zginęło trzech młodych mężczyzn. Mieli 17, 21 i 23 lat

12 sierpnia 2023
Znowu śmierć w żółtym Megane. Zginęło trzech młodych mężczyzn. Mieli 17, 21 i 23 lat

Pożyczył takie jak Patryka P. żółte Megane. Dzisiejszej nocy  zabrał ze sobą dwóch kolegów. Około  3.30 w miejscowości Harmęże gm. Oświęcim na ulicy Borowskiego na łuku drogi, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h, z nieznanych przyczyn (być może kierowca jechał za szybko co sugeruje wrak auta) Renault wypadł z drogi. Najpierw uderzył w betonowy przepust, potem w słup energetyczny a na końcu dachował.


W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu zginęli wszyscy jadący tym autem. Mieli 17, 21 i 23 lata.  Przypomnijmy wypadek Patryka P. O świcie 15 lipca br . pijany kierowca Renault Megane Coupe z ogromną prędkością jechał aleją Krasińskiego w stronę remontowanego mostu Dębnickiego. W pewnym momencie stracił panowanie nad kierownicą, auto wjechało w słup sygnalizacji świetlnej a następnie dachując spadło po schodach na bulwar Czerwieńskiego uderzając w mur przeciwpowodziowy. Siła uderzenia była ogromna, po uderzeniu górna część muru przesunęła się na długości ponad 10 metrów, co widać na naszym filmie.
vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]