więcej marek
Wyszukiwanie zaawansowane
Parametry techniczne
Cena
Wyczyść wyszukiwanie
Pokaż modele: 0

Oferta samochodów CUPRA w leasingu

(3)

Modele dostępne w ofercie indywidualnej

(1)
Leasing CUPRA Born
CUPRA
Born
Hatchback
Zamów ofertę indywidualną
CUPRA Born
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

Cupra leasing - o marce

Leasing Cupra

Marka Cupra słynie z produkcji sportowych samochodów do jazdy na codzień. I choć została utworzona zaledwie w styczniu 2018 roku, jej początki sięgają znacznie wcześniejszych lat. Bazą do powołania Cupra była, wydzielona w 1985 roku, linia sportowych samochodów produkowanych przez Seata. Towarzyszyło jej także utworzenie całego działu Seat Sport, który specjalizował się w sportach motorowych - w tym samochodach turystycznych i rajdowych z WRC. To właśnie na bazie tego segmentu Seata wyodrębniono osobną markę samochodów sportowych, która dokładnie tak samo jak cały Seat jest obecnie własnością koncernu Volkswagen. Sama nazwa Cupra po raz pierwszy użyta została w 1999 roku, w kultowej wersji Seata Leona I generacji, który wyposażony został w sportowy silnik zapewniający spektakularne osiągi. Nazwa Cupra była także stosowana do sportowych wariantów modelu Seata Ibiza. Od 2018 roku funkcjonuje jako określenie niezależnej marki, która w najbliższym czasie planuje rozbudować swoją ofertę o kolejne sportowe samochody - nie tylko usportowione odpowiedniki modeli marki Seat. Jednym pierwszych samodzielnych aut spod znaku Cupra był wyprodukowany w 2020 roku model Formentor, a później - w 2021 roku - elektryczny hatchback Born.

Cupra leasing - samochody w ofercie

Cupra słynie z produkcji modeli samochodów, które wyróżniają: niezwykła dbałość o szczegóły, ekspresyjny design oraz spektakularne osiągi. W ofercie marki znaleźć można osobowe samochody o sportowym charakterze, które zachwycą miłośników dynamicznej jazdy. To także większe gabarytowo modele - np. SUV-y Cupra Terramar czy zapowiadany na 2024 roku - Tavascan. Do najpopularniejszych modeli marki należą obecnie leasing Cupra Formentor, czyli jeden z kompaktowych SUV-ów, Cupra Born - oferujący wyjątkowe osiągi hot hatch oraz Cupra Leon w wariancie hatchback lub kombi. Szukasz idealnego modelu Cupra dla siebie? Sprawdź ofertę tej marki w VEHIS.

Cupra leasing

Leasing Cupra - wyjątkowa oferta sieci VEHIS

Interesuje Cię leasing Cupra? Poznaj warunki konkurencyjnego finansowania od VEHIS. To nie tylko dostęp do szerokiej gamy modeli samochodów, ale także atrakcyjne rabaty i szereg dodatkowych korzyści. 

Decydując się na leasing Cupra w VEHIS możesz bez limitu kilometrów użytkować wybrany model pojazdu. Otrzymujesz także wsparcie serwisowe w trakcie trwania umowy, możliwość rozłożenia polisy ubezpieczeniowej na raty oraz profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej oferty leasingu konsumenckiego lub operacyjnego. 

Przede wszystkim jednak, wybierając leasing Cupra od VEHIS, nie musisz od razu decydować czy chcesz kupić samochód. Możesz swobodnie korzystać z niego w zamian za ratę leasingu, a dopiero na koniec zobowiązania zdecydować czy interesuje się jego wykup, rozłożenie wartości końcowej na raty, wymiana lub zwrot.

Kalkulator leasingu Cupra od VEHIS

Chcesz wiedzieć ile kosztuje leasing Cupra w VEHIS? Skorzystaj z kalkulatora, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Wybierz preferowany okres leasingu, wartość opłaty wstępnej i końcowej pojazdu, a narzędzie wskaże wysokość raty leasingowej dla wybranego przez Ciebie modelu.

Jak skorzystać z oferty

Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
  1. Wybierz samochód z ponad 3000 dostępnych ofert.
  2. Wspólnie skalkulujemy ofertę
    finansowania i ubezpieczenia.
  3. Finansowanie przyznamy
    w 15 minut od złożenia wniosku.
  4. Samochód odbierzesz nawet
    w 24h od podpisania umowy.

Leasing VEHIS a inne formy finansowania samochodu

Leasing VEHIS
To oferta, która łączy w sobie najlepsze cechy klasycznych form finansowania samochodu. Do głównych przewag leasingu VEHIS należy możliwość wymiany lub zwrotu samochodu nawet przed końcem umowy oraz program wsparcia serwisowego.
Klasyczny leasing
Leasing jest preferowaną przez przedsiębiorców formą finansowania samochodu, ale w swojej klasycznej formie ma wiele ograniczeń. Największym z nich jest brak możliwości przedterminowego zakończenia umowy. Nawet jeśli zmienią się Twoje potrzeby odnośnie samochodu, w klasycznym leasingu nie będziesz mógł w prosty i szybki sposób dokonać wymiany czy zwrotu.
Najem długoterminowy
Mimo kilku zalet, najem długoterminowy ma dwa bardzo istotne obostrzenia: określony limit kilometrów oraz konieczność dopłaty za ponadnormatywne zużycie samochodu. Przekroczenie limitu wiąże się z dokonaniem dopłat za każdy kilometr ponad limit. Dopłaty za ponadnormatywne zużycie są uiszczane po zwrocie pojazdu, więc trudno je skalkulować na starcie, a mogą istotnie zawyżyć koszt całego finansowania.
Kredyt samochodowy
Kredyt samochodowy to popularna forma finansowania, w której samochód pozostaje Twoją własnością. Twoja rata obliczona jest jednak od 100% wartości samochodu, przez co miesięczne zobowiązanie jest dużo wyższe niż w leasingu. Kredyt nie zakłada też możliwości zwrotu samochodu na zakończenie umowy, a jego przyznanie jest bardziej skomplikowane.
W każdym momencie możesz skorzystać z pomocy naszych Doradców
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]
Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: