więcej marek
Wyszukiwanie zaawansowane
Parametry techniczne
Cena
Wyczyść wyszukiwanie
Pokaż modele: 0

Oferta samochodów DACIA w leasingu

(3)

Modele dostępne w ofercie indywidualnej

(1)
Leasing DACIA Spring
DACIA
Spring
Hatchback
Zamów ofertę indywidualną
DACIA Spring
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

Dacia leasing - o marce

Leasing Dacia

Dacia to pochodząca z Rumunii marka samochodowa, która powstała w 1966 r., zainspirowana ideą udostępniania nowoczesnych, solidnych, a przy tym ekonomicznych pojazdów obywatelom Rumunii. W 1999 roku Dacia została wykupiona przez koncern Renault, co stanowiło punkt zwrotny w historii jej rozwoju. Marka, obecna dziś w 44 krajach Europy, stawia znacznie większy nacisk na jakość i oferuje szeroki wybór funkcjonalnych modeli, co doceniło już ponad 7 milionów klientów.

Leasing Dacia - samochody w ofercie VEHIS

Słynące z praktycznych rozwiązań, uniwersalnych nadwozi i przystępnych cen, modele samochodów Dacia zyskują rzesze zwolenników na całym świecie, stając się najczęściej sprzedawanymi pojazdami. Do najpopularniejszych na rynku samochodów koncernu należą: Dacia Duster, Dacia Jogger i Dacia Sandero. W ofercie VEHIS znajdziesz szeroki wybór modeli producenta.Dacia Duster to 5-drzwiowy SUV z segmentu C, który oferuje niezwykle korzystny stosunek ceny do jakości. Jego atutem jest zawieszenie i szeroki wybór wersji wyposażenia. Dacia Jogger promowana jest z kolei jako połączenie kombi, minivana i SUV-a. To jeden z największych modeli rumuńskiej marki, dostępny w wersji 5- i 7-osobowej. Dacia Sandero jest propozycją modelu miejskiego (segment B), która dostępna jest już w trzeciej odsłonie, a jej popularność na rynku wciąż rośnie. Konsumenci doceniają jej nowoczesny design, solidne wykonanie i szereg innowacyjnych rozwiązań, które oferuje w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Dacia leasing

Dacia leasing - oferta finansowania w VEHIS

Leasing Dacia w VEHIS to szeroki wybór modeli samochodów tej marki z atrakcyjnymi rabatami.

Leasing VEHIS to niezwykle atrakcyjna opcja finansowania samochodu, dostępna dla przedsiębiorców oraz konsumentów, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej, w ramach tzw. leasingu konsumenckiego. Leasing pozwala na użytkowanie Dacii na bardzo elastycznych zasadach - na koniec umowy możesz wykupić pojazd, rozłożyć wartość końcową samochodu na raty lub oddać go do VEHIS. Co istotne, w przeciwieństwie do najmu długoterminowego, leasing VEHIS daje możliwość wykupu pojazdu na określonych z góry i niezmiennych warunkach.Leasing Dacia na vehis.pl to także dodatkowe korzyści - minimum formalności, szybka decyzja finansowa - nawet w 15 minut i ekspresowy dostęp do samochodu - w ciągu 24h od zawarcia umowy. VEHIS w swoim leasingu nie stosuje także limitu kilometrów, co pozwala Ci na korzystanie z Dacii bez obaw o opłaty za nadprzebieg.

Dacia kalkulator leasingu

Sprawdź ile będzie kosztować Cię leasing Dacia w VEHIS - uzupełnij parametry: czasu trwania umowy, wysokości opłaty wstępnej oraz wartość wykupu, by dowiedzieć się ile miesięcznie musisz płacić za użytkowanie pojazdu. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Jak skorzystać z oferty

Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
  1. Wybierz samochód z ponad 3000 dostępnych ofert.
  2. Wspólnie skalkulujemy ofertę
    finansowania i ubezpieczenia.
  3. Finansowanie przyznamy
    w 15 minut od złożenia wniosku.
  4. Samochód odbierzesz nawet
    w 24h od podpisania umowy.

Leasing VEHIS a inne formy finansowania samochodu

Leasing VEHIS
To oferta, która łączy w sobie najlepsze cechy klasycznych form finansowania samochodu. Do głównych przewag leasingu VEHIS należy możliwość wymiany lub zwrotu samochodu nawet przed końcem umowy oraz program wsparcia serwisowego.
Klasyczny leasing
Leasing jest preferowaną przez przedsiębiorców formą finansowania samochodu, ale w swojej klasycznej formie ma wiele ograniczeń. Największym z nich jest brak możliwości przedterminowego zakończenia umowy. Nawet jeśli zmienią się Twoje potrzeby odnośnie samochodu, w klasycznym leasingu nie będziesz mógł w prosty i szybki sposób dokonać wymiany czy zwrotu.
Najem długoterminowy
Mimo kilku zalet, najem długoterminowy ma dwa bardzo istotne obostrzenia: określony limit kilometrów oraz konieczność dopłaty za ponadnormatywne zużycie samochodu. Przekroczenie limitu wiąże się z dokonaniem dopłat za każdy kilometr ponad limit. Dopłaty za ponadnormatywne zużycie są uiszczane po zwrocie pojazdu, więc trudno je skalkulować na starcie, a mogą istotnie zawyżyć koszt całego finansowania.
Kredyt samochodowy
Kredyt samochodowy to popularna forma finansowania, w której samochód pozostaje Twoją własnością. Twoja rata obliczona jest jednak od 100% wartości samochodu, przez co miesięczne zobowiązanie jest dużo wyższe niż w leasingu. Kredyt nie zakłada też możliwości zwrotu samochodu na zakończenie umowy, a jego przyznanie jest bardziej skomplikowane.
W każdym momencie możesz skorzystać z pomocy naszych Doradców
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]
Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: