więcej marek
Wyszukiwanie zaawansowane
Parametry techniczne
Cena
Wyczyść wyszukiwanie
Pokaż modele: 0

Oferta samochodów HYUNDAI w leasingu

(11)

Modele dostępne w ofercie indywidualnej

(2)
Leasing HYUNDAI Bayon
HYUNDAI
Bayon
Hatchback
Zamów ofertę indywidualną
HYUNDAI Bayon
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Leasing HYUNDAI Kona
HYUNDAI
Kona
SUV
Zamów ofertę indywidualną
HYUNDAI Kona
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

Marka Hyundai

Leasing Hyundai

Hyundai to południowokoreański koncern motoryzacyjny, który powstał w 1947 roku, z inicjatywy Chung Ju-young. Firma zaczynała swoją działalność od budownictwa, by po 20 latach zająć się produkcją samochodów. Dziś Hyundai to synonim jakości i trwałości, dużej gamy modeli, szerokiego wyboru rodzajów napędu, ale także zaawansowanych technologicznie rozwiązań. W ofercie marki znaleźć można modele osobowe, sportowe, dostawcze i ciężarowe, a także samochody hybrydowe, elektryczne i wodorowe.


Modele Hyundaia

Leasing VEHIS to szeroki wybór modeli marki Hyundai, wśród których na pewno znajdziesz ten, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Wszystkie łączy: najwyższa jakość wykonania, nowoczesna gama silnikowa i bogate wyposażenie z obszaru bezpieczeństwa. Korzystając z tej formy finansowania w VEHIS zyskujesz także pięcioletnią gwarancję producenta bez limitu kilometrów. Wśród najpopularniejszych modeli Hyundai znajdują się przede wszystkim: Hyundai Tucson, Hyundai Kona, Hyundai i20, Hyundai i30, Hyundai i10 oraz Hyundai Ioniq. W ofercie VEHIS czeka na Ciebie nie tylko szeroki wybór samochodów tego producenta, ale również wysokie rabaty i atrakcyjne finansowanie.


Hyundai leasing

Leasing Hyundai - korzystna oferta od VEHIS

Leasing Hyundai dostępny w ofercie VEHIS, to komfortowa metoda finansowania pojazdu. W ramach umowy zyskujesz dostęp do samochodu, za użytkowanie którego płacisz miesięczną ratę leasingową. Na zakończenie leasingu możesz oddać pojazd, wykupić za kwotę, określoną w umowie lub rozłożyć wartość końcową na raty. To znacznie korzystniejsza forma finansowania auta niż wynajem długoterminowy lub kredyt - nie tylko oferuje atrakcyjniejsze warunki wykupu pojazdu, ale także upraszcza procedury do minimum!

Leasing VEHIS pozwala na użytkowanie nowego pojazdu bez ponoszenia jednorazowo dużej inwestycji. To także szereg dodatkowych korzyści - decyzja leasingowa w 15 minut, minimum formalności i dostęp do pojazdu nawet w 24h! Dodatkowo: leasing Hyundai w VEHIS to wsparcie serwisowe i brak limitu kilometrów, który przekłada się na brak dodatkowych opłat za nadprzebieg.


Kalkulator leasingu Hyundai - sprawdź ofertę VEHIS!

Interesuje Cię leasing Hyundai? Wybierz model dla siebie, określ wskazane parametry - czas trwania umowy leasingowej, wartość: opłaty wstępnej i wykupu pojazdu, by przekonać się jaka będzie wysokość miesięcznej raty leasingu - kwota brutto w przypadku konsumentów i netto dla przedsiębiorców. W kalkulatorze możesz także porównywać koszt leasingu różnych wersji i modeli tego producenta.


Jak skorzystać z oferty

Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
  1. Wybierz samochód z ponad 3000 dostępnych ofert.
  2. Wspólnie skalkulujemy ofertę
    finansowania i ubezpieczenia.
  3. Finansowanie przyznamy
    w 15 minut od złożenia wniosku.
  4. Samochód odbierzesz nawet
    w 24h od podpisania umowy.

Leasing VEHIS a inne formy finansowania samochodu

Leasing VEHIS
To oferta, która łączy w sobie najlepsze cechy klasycznych form finansowania samochodu. Do głównych przewag leasingu VEHIS należy możliwość wymiany lub zwrotu samochodu nawet przed końcem umowy oraz program wsparcia serwisowego.
Klasyczny leasing
Leasing jest preferowaną przez przedsiębiorców formą finansowania samochodu, ale w swojej klasycznej formie ma wiele ograniczeń. Największym z nich jest brak możliwości przedterminowego zakończenia umowy. Nawet jeśli zmienią się Twoje potrzeby odnośnie samochodu, w klasycznym leasingu nie będziesz mógł w prosty i szybki sposób dokonać wymiany czy zwrotu.
Najem długoterminowy
Mimo kilku zalet, najem długoterminowy ma dwa bardzo istotne obostrzenia: określony limit kilometrów oraz konieczność dopłaty za ponadnormatywne zużycie samochodu. Przekroczenie limitu wiąże się z dokonaniem dopłat za każdy kilometr ponad limit. Dopłaty za ponadnormatywne zużycie są uiszczane po zwrocie pojazdu, więc trudno je skalkulować na starcie, a mogą istotnie zawyżyć koszt całego finansowania.
Kredyt samochodowy
Kredyt samochodowy to popularna forma finansowania, w której samochód pozostaje Twoją własnością. Twoja rata obliczona jest jednak od 100% wartości samochodu, przez co miesięczne zobowiązanie jest dużo wyższe niż w leasingu. Kredyt nie zakłada też możliwości zwrotu samochodu na zakończenie umowy, a jego przyznanie jest bardziej skomplikowane.
W każdym momencie możesz skorzystać z pomocy naszych Doradców
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]
Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OMODA
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: