Finansowanie
Korzyści oferty

Leasing LEXUS ES

sedan
Leasing LEXUS ES Sedan
klient
Dla firmy
Prywatnie
okres umowy
36
48
60
opłata wstępna
%
wartość wykupu
%
Cena samochodu brutto
Twoja rata brutto/mies.
Dopasuj

Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z oferty VEHIS

Szybki proces
Decyzja leasingowa w 15 minut, jedna prosta umowa na wszystkie usługi.
Brak limitu kilometrów
Niezależnie od sposobu zakończenia umowy, nie obciążymy Cię opłatami za nadprzebieg.
Elastyczne zakończenie umowy
Samochód możesz wymienić na nowy, wykupić na własność, przedłużyć finansowanie lub po prostu go oddać.
Gwarancja zwrotu
Możliwość przedterminowego zakończenia umowy, bez podawania przyczyny, z prostym rozliczeniem i bez opłat karnych.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Zgoda na kontakt elektroniczny
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Zgoda na kontakt telefoniczny
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

Lexus ES — opis modelu

Lexus ES to osobowy samochód z segmentu E, należący do koncernu Toyota Motor Corporation, który na rynku dostępny jest od ponad 30 lat. Model zaprezentowany został podczas targów motoryzacyjnych w Detroit, w 1989 roku, a jeszcze w tym samym roku rozpoczęto jego produkcję. Trzy pierwsze generacje pojazdu funkcjonowały także pod alternatywnymi nazwami, jak Toyota Camry Prominent czy Toyota Windom, a dopiero od piątej generacji samochód oznaczony jest jedną, spójną nazwą modelową na wszystkich rynkach. Najnowszą generacja Lexus ES to VII odsłona przestronnej limuzyny, której debiut miał miejsce w 2018 roku.

Model, pod względem designu i zastosowanych technologii, jest kontynuacją dotychczasowych założeń marki, nadal jest także produkowany w Japonii. VII generacja Lexusa ES została zbudowana na platformie GA-K, znanej już z produkcji Toyoty Camry. Na rynku europejskim dostępna jest z 2.5 L jednostką hybrydową o oznaczeniu 300 h, która generuje moc 218KM. Silnik sprzężony jest z automatyczną 6-stopniową skrzynią biegów CVT, a przeniesienie napędu zachodzi na przednią oś. Podstawowa pojemność bagażnika Lexusa ES wynosi 454 L. Samochód został wyposażony także w liczne systemy bezpieczeństwa i zaawansowane technologie, jak system ochrony przedzderzeniowej czy system wykrywania pieszych w nocy.

Przełożyło się to na przyznanie mu aż 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP. W 2021 roku VII generacja modelu przeszła face lifting, który objął, m.in. modyfikacje grilla i przednich reflektorów. Wnętrze zyskało nowy system multimedialny, a w pojeździe zastosowano dodatkowo adaptacyjne światła drogowe oraz poprawiono wydajność kamer zainstalowanych w lusterkach bocznych.

Leasing Lexus ES od VEHIS

Szukasz atrakcyjnych warunków finansowania pojazdu? Sprawdź leasing Lexusa ES w VEHIS. W ramach umowy możesz korzystać z wybranego modelu pojazdu, a na koniec zobowiązania zdecydować czy chcesz go wykupić, rozłożyć jego wartość końcową na raty, wymienić na inny czy po prostu zwrócić.

Leasing Lexusa ES od VEHIS to także brak limitu kilometrów i profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru optymalnej oferty leasingu operacyjnego lub konsumenckiego. Dodatkowo, dzięki uproszczonej procedurze formalnej szybko otrzymasz decyzję finansową oraz dostęp do wybranego samochodu.

Sprawdź warunki leasingu VEHIS i ciesz się dostępem do szerokiej gamy pojazdów z oferty polskiej sieci dealerskiej.

Sprawdź ofertę leasingową dla pozostałych modeli LEXUS:
Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: