więcej marek
Wyszukiwanie zaawansowane
Parametry techniczne
Cena
Wyczyść wyszukiwanie
Pokaż modele: 0

Oferta samochodów MITSUBISHI w leasingu

(1)

Modele dostępne w ofercie indywidualnej

(2)
Leasing MITSUBISHI Colt
MITSUBISHI
Colt
Hatchback
Zamów ofertę indywidualną
MITSUBISHI Colt
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Leasing MITSUBISHI Space Star
MITSUBISHI
Space Star
Hatchback
Zamów ofertę indywidualną
MITSUBISHI Space Star
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

Mitsubishi leasing - marka

Leasing Mitsubishi

Początki marki Mitsubishi sięgają 1879 roku, a sama nazwa koncernu wywodzi się od japońskiego słowa oznaczającego 3 diamenty. Wiąże się to z pierwotną działalnością przedsiębiorstwa, które zajmowało się m.in. żeglugą morską, wydobywaniem surowców czy też prowadzeniem własnych banków. W branży motoryzacyjnej koncern rozpoczął działalność znacznie później, bo w I połowie XX wieku, kiedy to w 1917 roku wyprodukował pierwszy samochód - Model A. W okresie II wojny światowej Mitsubishi skupiło się na produkcji samolotów dla japońskiej armii, a tuż po jej zakończeniu zostało podzielone na blisko 100 mniejszych firm. Ich ponowne zjednoczenie pozwoliło na ostateczne wyprodukowanie modelu Mitsubishi 500, a później powołanie do życia spółki Mitsubishi Motors Corporation, która wyspecjalizowała się w produkcji samochodów i części do nich. Obecnie marka Mitsubishi jest znana na całym świecie zarówno ze sportowych modeli osiągających wiele sukcesów w  rajdach, jak również miejskich aut kompaktowych. Koncern produkuje także samochody dostawcze i ciągle rozwija ofertę pojazdów hybrydowych oraz elektrycznych.

Mitsubishi leasing - samochody w ofercie

Marka Mitsubishi znana jest nie tylko z sukcesów w rajdach samochodowych - m.in. za sprawą kultowego modelu Lancer. Przedsiębiorstwo jest kojarzone także z produkcji użytkowego Pick-up'a L200, który od kilku dekad jest jednym chętniej wybieranych samochodów o tym nadwoziu. To także legendarny Mitsubishi Eclipse w nowej wersji - Cross, który w odsłonie z napędem PHEV zyskał szerokie grono odbiorców. Japoński koncern może pochwalić się także popularnymi modelami w segmencie aut miejskich, z których na szczególną uwagę zasługuje Space Star, doceniany za wszechstronność i kompaktowe wymiary idealne do zatłoczonych miejskich aglomeracji. Leasing VEHIS to bogata oferta pojazdów z marki Mitsubishi w atrakcyjnych warunkach finansowych.

Mitsubishi leasing

Leasing Mitsubishi - atrakcyjne warunki VEHIS

Rozważasz leasing Mitsubishi? Poznaj zalety tej formy finansowania w VEHIS. Umożliwia ona użytkowanie nowego pojazdu bez ograniczeń kilometrowych, skomplikowanych formalności i dużych inwestycji. Leasing VEHIS to niska opłata wstępna, atrakcyjne rabaty i szeroki wybór dostępnych modeli pojazdów.

Wybierając leasing Mitsubishi w VEHIS nie musisz deklarować chęci zakupu pojazdu - swobodnie korzystasz z wybranego modelu, a na koniec umowy decydujesz czy chcesz wykupić użytkowany samochód, rozłożyć jego wartość końcową na raty, oddać do salonu lub wymienić na nowy model. 

Pamiętaj, że leasing Mitsubishi od VEHIS to nie tylko wygoda i elastyczność - przede wszystkim to bezpieczne finansowanie. Każdy model pojazdu w polskiej sieci dealerskiej jest objęty pełną gwarancją producenta.H3: Kalkulator leasingu Mitsubishi od VEHIS.

Kalkulator leasingu Mitsubishi od VEHIS

Sprawdź ile kosztuje leasing Mitsubishi w VEHIS! Skorzystaj z kalkulatora i oblicz, jaka będzie wysokość miesięcznej raty leasingowej. Określ interesujący Cię model pojazdu, wybierz oczekiwaną długość leasingu oraz preferowane wartości wpłaty wstępnej i kwoty wykupu.

Jak skorzystać z oferty

Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
  1. Wybierz samochód z ponad 3000 dostępnych ofert.
  2. Wspólnie skalkulujemy ofertę
    finansowania i ubezpieczenia.
  3. Finansowanie przyznamy
    w 15 minut od złożenia wniosku.
  4. Samochód odbierzesz nawet
    w 24h od podpisania umowy.

Leasing VEHIS a inne formy finansowania samochodu

Leasing VEHIS
To oferta, która łączy w sobie najlepsze cechy klasycznych form finansowania samochodu. Do głównych przewag leasingu VEHIS należy możliwość wymiany lub zwrotu samochodu nawet przed końcem umowy oraz program wsparcia serwisowego.
Klasyczny leasing
Leasing jest preferowaną przez przedsiębiorców formą finansowania samochodu, ale w swojej klasycznej formie ma wiele ograniczeń. Największym z nich jest brak możliwości przedterminowego zakończenia umowy. Nawet jeśli zmienią się Twoje potrzeby odnośnie samochodu, w klasycznym leasingu nie będziesz mógł w prosty i szybki sposób dokonać wymiany czy zwrotu.
Najem długoterminowy
Mimo kilku zalet, najem długoterminowy ma dwa bardzo istotne obostrzenia: określony limit kilometrów oraz konieczność dopłaty za ponadnormatywne zużycie samochodu. Przekroczenie limitu wiąże się z dokonaniem dopłat za każdy kilometr ponad limit. Dopłaty za ponadnormatywne zużycie są uiszczane po zwrocie pojazdu, więc trudno je skalkulować na starcie, a mogą istotnie zawyżyć koszt całego finansowania.
Kredyt samochodowy
Kredyt samochodowy to popularna forma finansowania, w której samochód pozostaje Twoją własnością. Twoja rata obliczona jest jednak od 100% wartości samochodu, przez co miesięczne zobowiązanie jest dużo wyższe niż w leasingu. Kredyt nie zakłada też możliwości zwrotu samochodu na zakończenie umowy, a jego przyznanie jest bardziej skomplikowane.
W każdym momencie możesz skorzystać z pomocy naszych Doradców
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]
Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: