więcej marek
Wyszukiwanie zaawansowane
Parametry techniczne
Cena
Wyczyść wyszukiwanie
Pokaż modele: 0
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]
Modele OMODA:
Omoda C5

OMODA – opis marki

Leasing Omoda

Omoda — nowoczesna marka samochodów należąca do chińskiego giganta Chery, która przebojem wdarła się na rynek dzięki swojej innowacyjności i ciekawemu designowi. Marka jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich kierowców — elektryczna mobilność lub wydajna benzyna, atrakcyjne ceny, świetne osiągi, stylowy wygląd i wiele nowoczesnych rozwiązań.

Samochody marki OMODA w VEHIS

Omoda, choć jest trzeci rok na rynku, to już w swoim portfolio może pochwalić się świetnymi modelami jak 5, E5 czy 7, a niebawem na rynku pojawią się kolejne z oznaczeniem C7 i C9, na które również warto czekać!

Wszystkie wyróżniają się nie tylko świetnym wyglądem i osiągami, ale również innowacyjnymi rozwiązaniami. Za bezpieczeństwo odpowiada system monitorowania martwego pola, pokładowa kontrola odległości, adaptacyjny tempomat oraz asystent hamowania, a także utrzymane w technologii LED lampy tylne i przednie, poprawiające widoczność. Samochód wyposażony jest w poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, boczne poduszki powietrzne oraz kurtyny powietrzne.

Jazdę uprzyjemnia system multimedialny Sony z ośmioma głośnikami i oświetlenie wnętrza LED. Na uwagę zasługują punkty mocowania fotelika dziecięcego ISOFIX oraz fotel kierowcy i fotel pasażera z funkcją podparcia lędźwiowego odcinka pleców. Tylne szyby są oczywiście podgrzewane. Nie zabrakło również systemów ostrzegających przed kolizjami (MCB) oraz nadjeżdżającymi podjazdami (RCTA).

Omoda leasing

Leasing Omoda w ofercie VEHIS

Szukasz najlepszej formy finansowania? Wybór jest prosty — leasing Omoda od VEHIS!

Oferujemy szeroką gamę samochodów marki Omoda od autoryzowanych dilerów, objętych pełną gwarancją. Nasz leasing stanowi atrakcyjną alternatywę dla klasycznego finansowania zakupu samochodu za pomocą kredytu czy wynajmu. Przekonaj się, że to się opłaca! Niskie koszty i przejrzyste zasady — tym jest leasing od VEHIS.

Z VEHIS nie tylko oszczędzasz, otrzymując auto w lepszej cenie. Nasza propozycja jest wolna od dopłat za ponadnormatywne zużycie i nie ma limitu kilometrów. Masz również możliwość wykupienia, wymiany lub zwrotu samochodu w każdej chwili. Do tego niska wpłata własna i wsparcie serwisowe!

Kalkulator leasingu Omoda — sprawdź, ile zapłacisz!

Omoda w leasingu VEHIS wypada bardzo korzystnie! Uruchom nasz kalkulator i sprawdź w prosty sposób, ile zapłacisz za najnowszy model tej marki! Pamiętaj jednak, że kalkulacja nie stanowi oferty w myśl kodeksu cywilnego i zawsze warto umówić się z naszym przedstawicielem na rozmowę, aby ustalić wszelkie szczegóły.

Dbamy o to, byś otrzymał najlepszą ofertę dostępną na rynku. Ponadto zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie. Po pomyślnej weryfikacji i podpisaniu umowy zyskasz swój wymarzony samochód w leasingu od VEHIS.

Jak skorzystać z oferty

Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
  1. Wybierz samochód z ponad 3000 dostępnych ofert.
  2. Wspólnie skalkulujemy ofertę
    finansowania i ubezpieczenia.
  3. Finansowanie przyznamy
    w 15 minut od złożenia wniosku.
  4. Samochód odbierzesz nawet
    w 24h od podpisania umowy.

Leasing VEHIS a inne formy finansowania samochodu

Leasing VEHIS
To oferta, która łączy w sobie najlepsze cechy klasycznych form finansowania samochodu. Do głównych przewag leasingu VEHIS należy możliwość wymiany lub zwrotu samochodu nawet przed końcem umowy oraz program wsparcia serwisowego.
Klasyczny leasing
Leasing jest preferowaną przez przedsiębiorców formą finansowania samochodu, ale w swojej klasycznej formie ma wiele ograniczeń. Największym z nich jest brak możliwości przedterminowego zakończenia umowy. Nawet jeśli zmienią się Twoje potrzeby odnośnie samochodu, w klasycznym leasingu nie będziesz mógł w prosty i szybki sposób dokonać wymiany czy zwrotu.
Najem długoterminowy
Mimo kilku zalet, najem długoterminowy ma dwa bardzo istotne obostrzenia: określony limit kilometrów oraz konieczność dopłaty za ponadnormatywne zużycie samochodu. Przekroczenie limitu wiąże się z dokonaniem dopłat za każdy kilometr ponad limit. Dopłaty za ponadnormatywne zużycie są uiszczane po zwrocie pojazdu, więc trudno je skalkulować na starcie, a mogą istotnie zawyżyć koszt całego finansowania.
Kredyt samochodowy
Kredyt samochodowy to popularna forma finansowania, w której samochód pozostaje Twoją własnością. Twoja rata obliczona jest jednak od 100% wartości samochodu, przez co miesięczne zobowiązanie jest dużo wyższe niż w leasingu. Kredyt nie zakłada też możliwości zwrotu samochodu na zakończenie umowy, a jego przyznanie jest bardziej skomplikowane.
W każdym momencie możesz skorzystać z pomocy naszych Doradców
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]
Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OMODA
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: