więcej marek
Wyszukiwanie zaawansowane
Parametry techniczne
Cena
Wyczyść wyszukiwanie
Pokaż modele: 0

Oferta samochodów PORSCHE w leasingu

(4)

Modele dostępne w ofercie indywidualnej

(2)
Leasing PORSCHE 911
PORSCHE
911
Coupe
Zamów ofertę indywidualną
PORSCHE 911
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Leasing PORSCHE Cayenne
PORSCHE
Cayenne
SUV
Zamów ofertę indywidualną
PORSCHE Cayenne
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

Porsche leasing - marka

Leasing Porsche

Porsche to niemiecka marka motoryzacyjna, której nazwa pochodzi od nazwiska założyciela - wybitnego projektanta i inżyniera Ferdynanda Porsche. Obrał on sobie za cel stworzenie lekkiego, sportowego samochodu wykorzystującego w efektywny sposób energię. Początki przedsiębiorstwa sięgają 1931 roku i choć pierwotnie zajmowało się ono produkcją, m.in. traktorów, w 1948 roku zaprezentowało pierwszy samochód osobowy z emblematem Porsche - model 356 o pojemności 1.1 L i mocy 40 KM. Marka od początku lat 50.  regularnie bierze udział w legendarnych wyścigach samochodowych Le Mans, zdobywając szereg nagród w swojej klasie oraz 19 tytułów w klasyfikacji generalnej. Po śmierci Ferdynanda zarządzanie firmą przejął jego syn, który kontynuuje koncepcję założyciela. Przełomowym momentem w historii marki był rok 1964, kiedy zadebiutowało Porsche 911. Mimo wysokiej ceny model ten cieszył się dużą popularnością i uznaniem wśród nabywców, a zastosowanie w jego późniejszych wersjach nadwozia Targa z miękkim dachem zrewolucjonizowało rynek sportowych samochodów. Porsche wielokrotnie wyznaczało nowe trendy w motoryzacji - np. kładąc duży nacisk na bezpieczeństwo - marka była pierwszą, która do swoich samochodów zaczęła montować powietrzne poduszki bezpieczeństwa. Aktualnie Porsche należy do koncernu Volkswagen AG, a jego charakterystyczne logo w kształcie tarczy praktycznie nie zmieniło się od 1963 roku.

Porsche leasing - samochody w ofercie

Porsche jest wyborem miłośników sportowych i dynamicznych aut, które zachwycają niebanalną stylistyką i świetnymi warunkami jezdnymi. W ofercie marki znaleźć można kultowe Porsche 911, stanowiące połączenie pełnej kunsztu, sportowej sylwetki i aerodynamiki. Porsche Cayenne to z kolei wygodny i dynamiczny SUV o imponujących osiągach oraz wysokim komforcie podróżowania. Myślisz o samochodzie marki Porsche? Leasing Vehis to korzystna opcja sfinansowania samochodu tej ponadczasowej, niemieckiej marki.

Porsche leasing

Leasing Porsche? Tylko w finansowaniu VEHIS

Interesuje Cię leasing Porsche? Sprawdź warunki oferowane przez VEHIS. To uproszczone do minimum formalności oraz szybka decyzja finansowa, a co za tym idzie dostęp do wybranego modelu pojazdu. 

Leasing Porsche w VEHIS pozwoli Ci swobodnie korzystać z samochodu w zamian za miesięczną ratę leasingu. Dopiero na koniec zobowiązania zadecydujesz czy chcesz wykupić użytkowany samochód, rozłożyć jego wartość końcową na raty, oddać go lub wymienić na inny model. 

Leasing Porsche jest atrakcyjną alternatywą dla klasycznego kredytu, ale także najmu samochodu. W przeciwieństwie do niego, wartość końcowa wykupu pojazdu w leasingu jest określona niezmiennie - już na etapie podpisywania umowy. Dodatkowo wybierając leasing Porsche w VEHIS zyskujesz pełną gwarancję producenta, wsparcie serwisowe oraz profesjonalna pomoc w wyborze leasingu konsumenckiego lub operacyjnego. 

Porsche leasing - kalkulator

Chcesz wiedzieć ile kosztuje leasing Porsche? Skorzystaj z kalkulatora VEHIS. Wybierz model samochodu, preferowany okres zobowiązania, wartość opłaty wstępnej oraz końcową pojazdu, a narzędzie obliczy dla Ciebie wysokość miesięcznej raty leasingowej.

Jak skorzystać z oferty

Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
  1. Wybierz samochód z ponad 3000 dostępnych ofert.
  2. Wspólnie skalkulujemy ofertę
    finansowania i ubezpieczenia.
  3. Finansowanie przyznamy
    w 15 minut od złożenia wniosku.
  4. Samochód odbierzesz nawet
    w 24h od podpisania umowy.

Leasing VEHIS a inne formy finansowania samochodu

Leasing VEHIS
To oferta, która łączy w sobie najlepsze cechy klasycznych form finansowania samochodu. Do głównych przewag leasingu VEHIS należy możliwość wymiany lub zwrotu samochodu nawet przed końcem umowy oraz program wsparcia serwisowego.
Klasyczny leasing
Leasing jest preferowaną przez przedsiębiorców formą finansowania samochodu, ale w swojej klasycznej formie ma wiele ograniczeń. Największym z nich jest brak możliwości przedterminowego zakończenia umowy. Nawet jeśli zmienią się Twoje potrzeby odnośnie samochodu, w klasycznym leasingu nie będziesz mógł w prosty i szybki sposób dokonać wymiany czy zwrotu.
Najem długoterminowy
Mimo kilku zalet, najem długoterminowy ma dwa bardzo istotne obostrzenia: określony limit kilometrów oraz konieczność dopłaty za ponadnormatywne zużycie samochodu. Przekroczenie limitu wiąże się z dokonaniem dopłat za każdy kilometr ponad limit. Dopłaty za ponadnormatywne zużycie są uiszczane po zwrocie pojazdu, więc trudno je skalkulować na starcie, a mogą istotnie zawyżyć koszt całego finansowania.
Kredyt samochodowy
Kredyt samochodowy to popularna forma finansowania, w której samochód pozostaje Twoją własnością. Twoja rata obliczona jest jednak od 100% wartości samochodu, przez co miesięczne zobowiązanie jest dużo wyższe niż w leasingu. Kredyt nie zakłada też możliwości zwrotu samochodu na zakończenie umowy, a jego przyznanie jest bardziej skomplikowane.
W każdym momencie możesz skorzystać z pomocy naszych Doradców
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]
Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OMODA
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: