SSANGYONG Rexton SUV w leasingu

Leasing SSANGYONG Rexton SUV

Ssangyong Rexton - opis modelu

Ssangyong Rexton to jeden z flagowych modeli koreańskiego producenta, który produkowany jest od 2001 roku. W Polsce samochód ten dostępny był od 2004 - wraz z pojawieniem się na rynku marki SsangYong. Pierwsza generacja pojazdu to średniej wielkości SUV z segmentu I, który zastąpił dostępny wówczas w ofercie producenta model Musso.


Rexton w dużym stopniu czerpał z niego pod względem technicznym - m.in. został wyprodukowany na tej samej platformie podłogowej; równocześnie jednak posiadał sporo podzespołów z Mercedesa. Obecnie na rynku dostępna jest czwarta generacja Ssangyong Rexton, która zadebiutowała w 2017 roku. Nowa odsłona SUV-a znacznie odbiega od swoich poprzedników - została zaprojektowana na nowo i konstrukcyjnie nawiązuje do modelu Rexton W, bazującego na na ramie Quad-Frame.


Pojazd został jednak znacznie powiększony - jest aż o 15 cm dłuższy i o 6 cm szerszy od poprzednika. Samochód oferuje dzięki temu niezwykłą przestronność, a dodatkowo, jako pierwszy Rexton, jest dostępny jest zarówno w wariancie 5-, jak i 7-osobowym. Zmieniła się również stylistyka modelu - zyskał on nieco przeprojektowane nadwozie oraz zdecydowanie lepiej wyposażoną kabinę pasażerską - np. z wykończeniem z drewna i pikowanej skóry.


Nowy Ssangyong Rexton to także duży wyświetlacz multimediów, system kamer monitorujących otoczenie pojazdu, tempomat czy asystent pasa ruchu. Model dostępny jest z silnikiem benzynowym o pojemności 2.2 L i mocy 225 KM oraz silnikami diesla - o pojemności 202 L i mocy 202 KM lub pojemności 202 L generującej moc 181 KM. To także 6-biegowa, manualna skrzynia biegów i napęd na przednią oś.

Ssangyong Rexton - opis modelu

Leasing Ssangyong Rexton - korzystne finansowanie VEHIS

Poznaj ofertę polskiej sieci dealerskiej VEHIS i skorzystaj z wyjątkowo korzystnej oferty finansowania nowego samochodu. Decydując się na leasing Ssangyong Rexton zyskujesz nie tylko atrakcyjne rabaty i niską opłatę wstępną, ale także wsparcie serwisowe w trakcie trwania umowy, brak limitu kilometrów i możliwość rozłożenia polisy pojazdu na raty.

Dzięki temu możesz bez ograniczeń korzystać z wybranego modelu samochodu na wyjątkowo elastycznych zasadach. Na koniec zobowiązania po prostu zadeklarujesz czy chcesz wykupić użytkowany model, oddać, wymienić na inny czy rozłożyć jego wartość końcową na raty.

Leasing Ssangyong Rexton w VEHIS to także bezpieczna forma finansowania pojazdu - wszystkie modele są objęte pełną gwarancją producenta, a kwota, za którą możesz wykupić użytkowany samochód, jest określona z góry w umowie.

Sprawdź ofertę leasingową dla pozostałych modeli SSANGYONG: