więcej marek
Wyszukiwanie zaawansowane
Parametry techniczne
Cena
Wyczyść wyszukiwanie
Pokaż modele: 0

Oferta samochodów TESLA w leasingu

Modele dostępne w ofercie indywidualnej

(1)
Leasing TESLA Model Y
TESLA
Model Y
Hatchback
Zamów ofertę indywidualną
TESLA Model Y
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]
Modele TESLA:
Tesla Model Y

Leasing Tesla - marka

Leasing Tesla

Tesla to amerykańskie przedsiębiorstwo, które powstało z myślą o przyspieszeniu procesu wdrażania na świecie technologii solarnych i elektrycznych. Firma Tesla Motors została powołana do życia w 2003 roku przez Martina Eberharda, Marca Tarpenninga, JB Straubela, Iana Wrighta oraz Elona Muska i specjalizuje się w produkcji samochodów elektrycznych, stacji ładowania do nich, akumulatorów oraz paneli fotowoltaicznych. Od początku funkcjonowania marka pracowała nad swoim pierwszym pojazdem - w 2008 roku proces został zakończony, a Tesla rozpoczęła produkcję modelu Roadster, który został opracowany we współpracy z brytyjskim Lotus Cars. Tesla z założenia miała wstępnie kierować swoje samochody do zamożnych odbiorców, a z czasem, wraz z rosnącą powszechność modeli elektrycznych, spopularyzować oferowane pojazdy. Pierwszy samochód skierowany do masowego odbiorcy Tesli - Model S - trafił do produkcji dopiero w 2012 roku. Obecnie koncern to nie tylko elektryczne samochody - firma sukcesywnie rozbudowuje dział produkcji komponentów do własnych modeli, infrastrukturę do ich ładowania, a także tworzy podzespoły elektryczne dla aut innych producentów.

Tesla leasing - samochody w ofercie

Dziś Tesla kojarzona jest jako lider innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań, a samochody tej marki zachwycają zastosowaniem w nich najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów automatyzacji oraz zabezpieczeń. W ofercie Tesli znajdziemy:

Model 3, czyli elektryczny, 4-drzwiowy sedan, produkowany przez koncern od 2017 roku,

Model S - stylizowane na coupe połączenie liftback’a z klasyczną limuzyną, produkowane od 2012 roku,

Model Y, czyli produkowany od 2020 roku crossover klasy średniej,

Model X - crossover coupe klasy wyższej produkowany od 2015 roku. 

Rozważasz leasing Tesli? Szukasz modelu, który sprosta Twoim oczekiwaniom? Sprawdź możliwości finansowania VEHIS.

Tesla leasing

Leasing Tesla - poznaj warunki od VEHIS

Leasing Tesli to atrakcyjna alternatywa dla klasycznego kredytu samochodowego. Szukasz oferty na korzystnych warunkach? Poznaj finansowanie od VEHIS.

Leasing Tesli w VEHIS to uproszczona do minimum procedura formalna, profesjonalne doradztwo w wyborze optymalnej oferty, atrakcyjne rabaty na dostępne modele samochodów oraz niska opłata wstępna. Dodatkowo, wybierając leasing w VEHIS masz pewność niezmienności wartości końcowej pojazdu, a także zyskujesz wsparcie serwisowe w trakcie trwania umowy. 

Na zakończenie zobowiązania sam decydujesz czy chcesz wykupić użytkowany model pojazdu, rozłożyć jego wartość końcową na raty, oddać leasingodawcy czy wymienić na inny. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, decydując się na leasing Tesli w VEHIS możesz mieć pewność bezpiecznego i wygodnego finansowania pojazdu.

Tesla leasing - kalkulator

Sprawdź ile kosztowałby Cię leasing Tesli w VEHIS! W tym celu wystarczy, że wybierzesz preferowany czas trwania umowy oraz określisz wartość opłaty wstępnej i końcowej pojazdu. Kalkulator wskaże Ci, ile wynosić będzie miesięczna rata leasingu dla wybranego przez Ciebie modelu.

Jak skorzystać z oferty

Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
  1. Wybierz samochód z ponad 3000 dostępnych ofert.
  2. Wspólnie skalkulujemy ofertę
    finansowania i ubezpieczenia.
  3. Finansowanie przyznamy
    w 15 minut od złożenia wniosku.
  4. Samochód odbierzesz nawet
    w 24h od podpisania umowy.

Leasing VEHIS a inne formy finansowania samochodu

Leasing VEHIS
To oferta, która łączy w sobie najlepsze cechy klasycznych form finansowania samochodu. Do głównych przewag leasingu VEHIS należy możliwość wymiany lub zwrotu samochodu nawet przed końcem umowy oraz program wsparcia serwisowego.
Klasyczny leasing
Leasing jest preferowaną przez przedsiębiorców formą finansowania samochodu, ale w swojej klasycznej formie ma wiele ograniczeń. Największym z nich jest brak możliwości przedterminowego zakończenia umowy. Nawet jeśli zmienią się Twoje potrzeby odnośnie samochodu, w klasycznym leasingu nie będziesz mógł w prosty i szybki sposób dokonać wymiany czy zwrotu.
Najem długoterminowy
Mimo kilku zalet, najem długoterminowy ma dwa bardzo istotne obostrzenia: określony limit kilometrów oraz konieczność dopłaty za ponadnormatywne zużycie samochodu. Przekroczenie limitu wiąże się z dokonaniem dopłat za każdy kilometr ponad limit. Dopłaty za ponadnormatywne zużycie są uiszczane po zwrocie pojazdu, więc trudno je skalkulować na starcie, a mogą istotnie zawyżyć koszt całego finansowania.
Kredyt samochodowy
Kredyt samochodowy to popularna forma finansowania, w której samochód pozostaje Twoją własnością. Twoja rata obliczona jest jednak od 100% wartości samochodu, przez co miesięczne zobowiązanie jest dużo wyższe niż w leasingu. Kredyt nie zakłada też możliwości zwrotu samochodu na zakończenie umowy, a jego przyznanie jest bardziej skomplikowane.
W każdym momencie możesz skorzystać z pomocy naszych Doradców
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]
Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: