TOYOTA Yaris Hatchback w leasingu

Zaawansowane systemy multimedialne dają dostęp do wszystkich niezbędnych multimediów. Ekran dotykowy HD umożliwia połączenie z telefonem przez interfejsy Apple CarPlay lub Android Auto.

Model ten wyposażony jest w tradycyjny silnik benzynowy o pojemności 1,5 l i mocy 125 KM lub napęd hybrydowy 1.5 Hybrid Dynamic Force o łącznej mocy 116 KM.

Yaris zapewnia wysoki poziom wygody dzięki podgrzewanym fotelom, elektrycznej regulacji podparcia odcinka lędźwiowego czy dodatkowemu systemowi oświetlenia wnętrza diodami LED.

T-Mate ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa podczas jazdy zarówno w mieście, na autostradzie jak i podczas parkowania. Jednym z elementów T-Mate jest pakiet TOYOTA Safety Sense, który w każdym samochodzie tej marki, jest dostępny w standardzie.

Zostaw kontakt
i przekonaj się, że w VEHIS
JEST TANIEJ!
  • najlepsza oferta finansowania
  • atrakcyjny rabat na samochód
  • decyzja w 15 minut
Nie chcesz czekać?
Zadzwoń!

Toyota Yaris - opis modelu

Toyota Yaris to samochód japońskiego producenta, zaliczany do grupy pojazdów miejskich. Premiera tego funkcjonalnego modelu miała miejsce pod koniec XX wieku, a sam pojazd jest produkowany nieprzerwanie od 1999 roku. Obecnie czwarta już generacja, której produkcję rozpoczęto w 2020 roku, niesie za sobą szereg nowych rozwiązań i technologicznych usprawnień, wpisujących się w aktualną koncepcję japońskiej marki.

Nowy model Toyota Yaris powstał w oparciu o zupełnie inną platformę — w wyniku tego rozstaw osi pojazdu został znacznie powiększony w stosunku do poprzedniej generacji. Toyota Yaris w czwartej generacji jest też wyższa i posiada nowe, odświeżone logo koncernu. Samochód produkowany jest z tradycyjnymi, trzycylindrowymi jednostkami benzynowymi, wśród których najmocniejszy wariant o pojemności 1,5 l generuje moc 125 KM.

Do wyboru mamy także napęd hybrydowy o tej samej pojemności, lecz z nieco mniejszą mocą 116 KM. W zależności od rodzaju silnika nowa Toyota Yaris wyposażona jest w manualną lub znaną wszystkim sympatykom marki, skrzynię automatyczną eCVT. Wraz z premierą nowej generacji Yaris japoński koncern zaprezentował także wersję Cross, która wyróżnia się większym nadwoziem oraz prześwitem, a także sportową YARIS GR z turbodoładowanym silnikiem o pojemności 1.6L i mocy aż 261 KM. 


Nowe wersje Toyoty Yaris zyskały bardziej opływowe kształty i nieco sportowy charakter, równocześnie zachowując cechy typowo miejskiego pojazdu, który doskonale sprawdza się i odnajduje w aglomeracjach o dużym natężeniu ruchu.

Toyota Yaris - opis modelu

Leasing Toyota Yaris - wybierz ofertę VEHIS

Leasing Toyoty Yaris w ofercie VEHIS to propozycja dedykowana wymagającym klientom, którzy poszukują opłacalnego i bezpiecznego finansowania pojazdu. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać optymalną ofertę samochodu w leasingu operacyjnym lub konsumenckim.

Dodatkowo zyskasz także wsparcie serwisowe VEHIS w trakcie trwania umowy oraz szybki dostęp do pojazdu po podpisaniu umowy. Leasing Toyota Yaris od VEHIS to także szereg opcji zakończenia umowy — możesz wykupić użytkowany samochód  za określoną z góry kwotę, rozłożyć jego wartość końcową na raty, wymienić na nowszy model lub po prostu oddać leasingodawcy.

Możesz być także pewien oferty VEHIS — dostępne w niej samochody pochodzą z polskiej sieci dealerskiej i są objęte pełną gwarancją producenta. Sprawdź leasing VEHIS i wybierz model dla siebie.