Nowe samochody VOLVO w leasingu:

Nowy
Używany
stan
Benzyna
Diesel
LPG
Hybryda
Elektryczny
paliwo
Manualna
Automatyczna
skrzynia
Na przód
Na tył
4x4
napęd
Dopłacamy 50% do ubezpieczenia
Jeżeli zdecydujesz się na finansowanie VEHIS, zyskasz nawet 50%* dofinansowania do ubezpieczenia komunikacyjnego w pierwszym roku składkowym.

*do 2% wartości samochodu

Jak skorzystać z oferty?
Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
1
Wybierz samochód spośród ponad 1 300 dostępnych ofert.
2
Wspólnie skalkulujemy ofertę finansowania i ubezpieczenia.
3
Finansowanie przyznamy w 15 minut od złożenia wniosku.
4
Samochód odbierzesz nawet w 24h od podpisania umowy.

Marka Volvo

Volvo to szwedzka firma motoryzacyjna, której początki wiążą się z fabryką łożysk kulkowych SKF, sygnowanych tą nazwą. Słowo “Volvo” idealnie oddawało charakter produktów marki, ponieważ po łacinie oznaczało “toczyć się”. Pracujący w SKF, Assar Gabrielsson oraz Gustaf Larson, po kilku latach funkcjonowania firmy, zdecydowali o poszerzeniu jej działalności o produkcję samochodów.

Już w 1927 z fabryki marki wyjechał pierwszy egzemplarz modelu Volvo OV4. Dziś modele szwedzkiego producenta utożsamianie są bezpieczeństwem, trwałością i dbałością o każdy detal. W efekcie Volvo zalicza się do segmentu marek premium. Najnowsze informacje płynące od producenta wskazują, że marka w znacznym stopniu zmierza w stronę elektryfikacji. Volvo chce do 2030 roku zakończyć produkcję modeli spalinowych.

Modele Volvo - szeroki wybór w segmencie premium

Samochody Volvo to prestiżowe, niezwykle dopracowane i trwałe pojazdy, które zapewniają wieloletnią niezawodność.

W ofercie leasingu VEHIS znajdziesz szeroki wybór modeli Volvo. Wśród najczęściej wybieranych obecnie aut marki znaleźć można modele serii XC, które generują aż 80% wolumenu sprzedaży producenta. Prym wśród nich wiedzie model XC60 - przedstawiciel SUV-ów klasy średniej, dostępny w ofercie koncernu od 2008 r, który stanowi dziś nawet 50% całej sprzedaży marki. Tuż za nim plasują się luksusowe crossovery XC40 i XC90

Wszystkie modele Volvo wyróżniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań zaawansowanymi rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa oraz jasno obranym kierunkiem rozwoju marki - zmierzającym w stronę ekologii i samochodów elektrycznych.

Leasing Volvo w VEHIS - elastyczne finansowanie

Leasing Volvo w VEHISLeasing Volvo w VEHIS to bardzo wygodna i szybka alternatywa dla kredytu samochodowego. Nie tylko nie wymaga tak wielu skomplikowanych formalności, ale także pozwala podjąć decyzje o sposobie zakończenia umowy w dowolnym momencie jej trwania.

Decydując się na leasing VEHIS otrzymujesz informację o przyznanym leasingu nawet w 15 minut, a dostęp do auta nawet w 24 h po podpisaniu umowy. Na zakończeniu zobowiązania sam decydujesz, co zrobisz z pojazdem - możesz przejąć go, wykupując za wartość końcową, określoną w umowie, rozłożyć opłatę końcową na raty i przedłużyć umowę, ale także oddać leasingobiorcy lub wymienić na inny model.

Dodatkowo VEHIS oferuje Ci wsparcie serwisowe, możliwość opłacania ubezpieczenia pojazdu w ramach raty leasingowej, a także brak limitu kilometrów. Nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów związanych przekroczeniem go - możesz cieszyć się swoim Volvo bez ograniczeń - przez cały okres leasingu.

Leasing Volvo - kalkulator - sprawdź ile zapłacisz!

Chcesz wziąć w leasing Volvo? Sprawdź, z jaką miesięczną ratą musisz się liczyć! Wybierz interesujący Cię model, uzupełnij informacje odnośnie preferowanego czasu trwania umowy leasingowej, określ wysokość opłaty wstępnej oraz wartość wykupu pojazdu po zakończeniu zobowiązania.

Kalkulator wyliczy dla Ciebie wartość miesięcznej raty leasingowej Twojego Volvo podając kwoty netto dla przedsiębiorców i brutto dla konsumentów, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej. W ramach tego rozwiązania możesz także łatwo porównywać koszty leasingu różnych modeli i wariantów wyposażenia.