VOLVO V60 Kombi w leasingu

Leasing VOLVO V60 Kombi

Volvo V60 – kombi dla wymagających

Volvo V60 to średniej wielkości samochód typu kombi, produkowany przez popularną, szwedzką markę Volvo, która słynie z wypuszczania na rynek samochodów uznawanych za najbezpieczniejsze. Volvo V60 to stylowe wzornictwo, wysoka jakość wykończenia oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne, które zachwycają każdego kierowcę. 


Model V60 ma nowoczesny, a równocześnie elegancki wygląd. Bryła z płynnymi liniami i zachowanymi proporcjami sprawia, że nikt nie przejdzie obok tego samochodu obojętnie. Trzy najważniejsze cechy nowego Volvo V60? Zredukowany poziom emisji spalin, oszczędność paliwa oraz udoskonalona mobilność. Dodatkowo ten model przyciąga wielu klientów ze względu na dużą ilość miejsca w środku, czyniąc go świetnym samochodem rodzinnym. 


V60 jest najlepszym przykładem tego, że odpowiedni projekt i dbałość o detale sprawia, że można łączyć przyjemne z pożytecznym i odtąd kierowcy mogą cieszyć się pojemnym autem, które dodatkowo świetnie się prezentuje.W Volvo V60 zastosowano wiele technologii, które wpływają na wysoki komfort użytkowania tego auta. Oto jego najważniejsze funkcje:

-wbudowane funkcje Google m.in. nawigacja, asystent, Google Play,

-pakiet usług cyfrowych,

-zaawansowany filtr kabinowy, 

-system audio Bowers & Wilkins,

-system ostrzegający o obiektach zbliżających się z boku,

-technologie wspierające bezpieczeństwo,

-wyświetlacz przezierny.

Volvo V60 dostępny jest w wersji z silnikiem diesel, benzynowym oraz hybrydowym:

diesel – silnik B4 FWD 2.0 197 KM, automatyczna, 8-biegowa skrzynia,

benzyna – B3 FWD 2.0, 163 KM, B4FWD 2.0 197 KM. Obie wersje silnikowe występują z 7-biegową skrzynią,

silniki benzynowe plug-in hybrid – T6 eAWD 2.0 350 KM, T8 eAWD 2.0 455 KM. Obie wersje wyposażone są w 8-biegową skrzynię.

Volvo V60 – kombi dla wymagających

Leasing Volvo V60 w VEHIS – Twoja szansa na świetny samochód!

Leasing VEHIS umożliwia Ci otrzymanie nowego Volvo V60 na świetnych warunkach. Brak konieczności inwestowania dużej gotówki z góry, a wszystkie koszty leasingowe rozłożone w wygodnych miesięcznych ratach. Formalności ograniczamy do minimum, dlatego swoją decyzję finansową otrzymasz w ciągu

15 minut, a samochód nawet w 24h! Współpracujemy z polską, sprawdzoną siecią dealerów samochodowych, których auta objęte są pełną gwarancją producenta. Oferujemy modele nowe lub używanie, jednak nie starsze niż 5 lat.

Dbamy o naszych klientów, dlatego w leasing VEHIS masz wpływ na to, na jakich zasadach będziesz eksploatował swój samochód. Skontaktuj się z nami i poznaj więcej szczegółów naszej oferty!

Sprawdź ofertę leasingową dla pozostałych modeli VOLVO: