Audi A6 i A7 2024. Znamy ceny

23 czerwca 2023
Audi A6 i A7 2024. Znamy ceny

Znane są już ceny, kolory i wyposażenie Audi A6 i A7 oraz ich wersji S roku modelowego 2024.Ceny Audi A6 w wersji Limousine rozpoczynają się od 228 600 zł, wersji Avant od 239 800 zł, a modelu A7 Sportback od 275 000 zł.Wersje wyposażenia to base, advanced i S line dla nadwozia A6 Limousine i Avant oraz pomiędzy linią base i pakietem S line dla A7 Sportback.Kolorów nadwozia jest teraz aż dwanaście. Po raz pierwszy w ofercie znalazły się lakiery biały - Arcona White i brązowy metalik - Madeira Brown Metallic.


Czerwony metalik - Grenadine Red Metallic i niebieski metalik - Ascari Blue Metallic są teraz dostępne dla wersji S i pakietów S line.Zmodernizowano również standardowe rozwiązania techniczne oświetlenia. Podstawowe reflektory w Audi A6 i S6 to teraz światła LED.


Standardem jest teraz także Audi parking system plus (czujniki parkowania w przodzie i w tyle pojazdu)

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]