1,9 milionów Audi

19 stycznia 2024
1,9 milionów Audi

W 2023 r. Audi dostarczyło klientom około 1,9 miliona samochodów, w tym 178 tys. elektrycznych. To zrost o 51 proc. w porównaniu z rokiem 2022.„Wysoki popyt na nasze modele stanowi solidny punkt wyjścia na nowy rok. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że 2024 będzie rokiem pełnym wyzwań ze względu na rosnącą konkurencję i globalną niepewność gospodarczą. Tym ważniejsze jest przestrzeganie jasnego planu, który odpowiada na te wyzwania i koncentruje się na rentowności naszych pojazdów. W latach 2024 i 2025 wzmocnimy i odmłodzimy nasze portfolio o liczne nowe modele. Skupimy się na naszych przełomowych samochodach elektrycznych. Zapewniamy również marce solidne pozycjonowanie na nadchodzące lata dzięki zupełnie nowej generacji modeli z silnikami spalinowymi i hybrydami plug-in” - powiedział prezes Audi Gernot Döllner.


Na zdjęciach, będącymi ilustracją do tej informacji Audi A7 55 TFSi podczas naszych jazd testowych.
vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]