Audi Q5 na zdjęciach

6 listopada 2023
Audi Q5 na zdjęciach

Już od lat Audi Q5 należy do najczęściej kupowanych na europejskich rynkach SUV-ów w segmencie pojazdów klasy średniej premium.   Na zdjęciach prezentujemy aktualną generację tego auta.Audi Q5  mierzy  4,68 m długości, jego  szerokość (bez lusterek bocznych)  to 1,89 m a  wysokość 1,66 m. Duży rozstaw osi wynoszący 2,82 m gwarantuje dużo miejsca we wnętrzu.Tablica rozdzielcza to  virtual cockpit plus – dużej rozdzielczości wyświetlacz cyfrowy o przekątnej 12,3 cala, z trzema widokami do wyboru. Kierowca steruje trybami widoku za pomocą kierownicy.  Na zdjęciu silnik wersji 40 TDI (zużycie paliwa w trybie jazdy mieszanej w l/100 km: 5,4 – 5,3). Dwulitrowa, czterocylindrowa jednostka generuje moc 150 kW (204 KM) i moment obrotowy 400 Nm.

Do niskiego zużycia paliwa przyczynia się system mild-hybrid (MHEV). Będący częścią tego systemu alternator – rozrusznik (RSG) zaopatruje w energię elektryczną 12-woltową sieć pokładową, której elementem jest kompaktowy akumulator litowo-jonowy. Podczas hamowania, alternator – rozrusznik RSG rekuperuje moc i magazynuje ją w akumulatorze. normalnej jazdy moment obrotowy kierowany jest wyłącznie na koła przedniej osi. Gdy np. na śliskiej nawierzchni, czy podczas dynamicznej jazdy, potrzebny jest napęd na cztery koła, dwa sprzęgła szybko dołączają do napędu tylną oś. W wielu sytuacjach odbywa się to predyktywnie.Pojemność bagażnika Audi Q5  wynosi od 550 do 1550 l. Składana na różne sposoby mata bagażnika jest elementem wyposażenia standardowego

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]